Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ferfiak! Monjatok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Monjatok meg oszinten hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés

Latom itt hogy ilyen-olyan atmeroju, mit tudom en milyen hosszu farkincaitokrol kerdeztek hogy eleg hosszu-e vagy jo-e?

Honnan tudjatok hogy mekkora? Ott alltok egy meroszalaggal es izgalmi allapotban lemeritek vagy mi?



2015. jún. 15. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem az a része bosszant hogy itt teszik fel feleslegesen a kérdést :D

Úgyse tudnak vele mit kezdeni ha azt mondják nekik hogy nem megfelelő..


Amúgy gondolom mások így mérik :D

2015. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vittem szögmérőt a recskához, mert kérdezték mennyire ferde xDD
2015. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tinikoromban (úgy 25 éve) egyszer jó keményre felállítottam és mellé tettem egy műanyag vonalzót. Totál felesleges információ volt, nem kérdezte meg még egy csaj sem, hogy hány centi. Azóta sem mértem többet.
2015. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vonalzóval mértem le egyszer. De igazából nekem elvileg teljesen átlagos méretem van, eddig nem is panaszkodott rá egy lány sem, úgyhogy mondhatjuk úgy, elégedett vagyok, mert hát úgy is értük van. :D
2015. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aladar12 ***** válasza:
87%
ez ilyen férfidolog, hogy mindenki leméri egyszer, hogy 15 évesen az iskolába jampizhasson, hogy neki 20 cm-es.
2015. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Monjatok Dx Dx
2015. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnezest elirtam :) * Mondjatok
2015. jún. 15. 18:21
 8/8 acelsziv ***** válasza:
Viszontkérdés: Lányok: Mi a rákért kell faggatnia férfiakat, hogy ez meg ez a mellméret és punciforma jó -e? Úgyis minden férfinak más és más jön be. Ugyanolyan elmebeteg, általánosító mindkét kérdés. A tied is és az is amit én írtam ki.
2015. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!