Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem ezt a pasit, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a pasit, miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, a pasi 40 en felüli. Ahogy észreveszem a munkahelyen csak nekem jön be, kevesen vagyunk ott fiatalok, a többi fiatalnak nem tetszik. Láttam hogy valamelyikkel szemezni próbált de a csaj pislogott, meg elnézett a pasiról. Én velem is szemezett de én viszonoztam neki. Sokszor bámul meg én is ránéztem már. Családja van. Nem értem hogy miért nem kezdeményez valamit felém, ha ennyire odáig van értem. Ha jól tudom én vagyok ott az egyetlen fiatal nő akinek tetszik. Talán a tudat tartja vissza hogy családja van és inkább csak élvezi ezt a játékot ami köztünk van?
2015. jún. 15. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beéri némi szemezéssel és nem vágyik többre. Esetleg amíg nem biztos a dolgában nem mer lépni feléd. Elvégre neki több veszíteni valója van a családja miatt.
2015. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen amit 1-es mond.

Családja van. És ez lehet h a részéről csak egy ártatlan szemjáték.

2015. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Öööö, biztos én értettem félre, de te csak annyit írtál, hogy szemeztetek.Vagyis sokszor bámul, te meg ránézel. :D Ez mióta jelenti azt, hogy teljesen odáig van érted? :D Főleg, hogy más lányokkal is szeretett volna szemezni, csak nem fogadták a kezdeményezést.

Először is szállj le a magas lóról.

Utána gondolkodj el az , az erkölcsökről, az emberi nemről úgy magáról, meg talán az élet értelméről, és rájössz, hogy egy 22 éves fruska miatt nem minden férfi hagyja ott a családját.

Mondom ezt én, miközben egyidős vagyok veled.

2015. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!