Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vonzódhat hozzám vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vonzódhat hozzám vagy csak ki akar használni?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves lánnyal találkoztam nem rég. Én vagyok a helyi állatorvos és jó pár évvel (11) idősebb vagyok nála.

Emailben beszéltünk párszor. Kifejezetten a kutyájáról, de írt néha fura dolgokat. Pl hogy hiányzik neki a rendelőm és hogy elhozza a nővére macskáját ivartalanitani.

Tegnap jött is. Megcsináltam amit kellett. Aztan váltottunk néhány szót a kutyájáról. Látszott rajta hogy zavarban van. Aztan kikísértem és véletlen hozzá ért a kezem az övéhez. El akartam kapni, de ő megsimogatta, rám mosolygott majd elment.

Tudom a telefonszámát, a lakcímét, email címét. Ezen kívül semmi mást. De úgy érzem tetszem neki. Ez lehetséges? Vagy csak játszana velem?


2015. jún. 16. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ez komoly, hogy te 31 vagy?

Vagy a kérdés kamu?

Ha nem: lehet, hogy bejössz neki, scak fiatal lányka, ezért ilyen félénk.

És hogy miért furcsa dolog az, hogy elviszi a cicát ivartalanítani, az meg nekem kérdés.

Volt már neked barátnőd?

2015. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi :) ***** válasza:
A 11 év nem olyan sok. Lehet csak tetszik neki,hogy egy idősebb férfin látja,hogy bejön neki. De lehet tényleg vonzódik hozzád. Idővel kiderül! :)
2015. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az a furcsa, hogy elhozta. Hanem hogy úgy írta, hogy hiányzik a rendelőm neki és ezert hozza el.

Volt már barátnőm. A legutóbbi például jól át is vágott.. nem vagyok egy beunalmasodott, élettelen alak. Csak annyira furcsa érzés, hogy talán tetszhetem egy ilyen lánynak.

2015. jún. 16. 11:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem többet keresni sem fog. A kutyája rendben van. Nincs oka..
2015. jún. 16. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor tedd meg Te! Ne legyél már kisfiú. Mit veszíthetsz? Úgy öszintén!

Írj neki egy e-mail és kérdezd meg, hogy rendbe van-e minden az állatokkal? És nincs-e kedve esetleg egy kávét meginni velad valahol?


Miért ne jöhetnél be egy fiatal lánynak? :)

2015. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából attól félek, hogy csak kihasználna.

Vagy lerázna és kicsit égő lenne.

Annyi korabeli srác van. Meg azért félős is. Nem olyan tipikus üresfejű libának látszik, de abszolút nem ismerem

2015. jún. 16. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A huszoneves lanyok imadjak a harmincas ferfiakat. A korunkbeliek komolytalanok es egy harmincasnak van existenciaja, fel lehet nezni ra es komoly is. Es nem itt nem penzrol beszelek. Enis kobban hajlok harmincas ferfiak fele. Sztem egy probat meger hogy mit szolna ahozz ha elmennetek vacsorazni vagy ilyesmi. Neked kell eldontened hogy mennyire latod ot komolynak magadhoz. . 23N
2015. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!