Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Va itt olyan férfi, akink...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Va itt olyan férfi, akink gondja volt vagy van a szexxel, akár egy kudarca volt, s most fél?

Figyelt kérdés
Valószinüleg a barátom azert szakitott velem, mert tapasztalatlan en meg nem, s mar ilyen jellegu problemank volt, hogy felt hogy kudarca lesz.. S nem hiszem hogy ezt oszinten bevallana nekem. Kivel mik tortentek?
2015. jún. 13. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért szakitott veled mert biztos nem teccetél neki
2015. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szar vagy. Ennyi.
2015. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az én szexuális életemmel nincs problema, jó vagyok, tudom. Sportolok és meg van a kisugarzasom is, ő meg tapasztalatlan.... ugy hogy nm velem van a baj
2015. jún. 13. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, persze. Veled sosincs baj, mindig valaki más a hibás. Nyád.
2015. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, pl én
2015. jún. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagyok?

Lehet a barátod azon aggódott, mint a fiúk többsége, hogy elég nagy lesz-e az övé nehogy emiatt szakítsatok. És netalán ki is kineveted.

2015. jún. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Te veled az a baj hogy piszkosul beképzelt vagy. Ez aztán stresszeli a férfit. Főleg ha fel is említetted neki. Nekem is volt olyan csaj hogy hanyatt feküdt , szét a lábakat és mondta hogy : jöhetsz. Na annyi volt , ő soha többet.
2015. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!