Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fenék az új punci? Lenézendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fenék az új punci? Lenézendő, hogy én nem akarom fenékbe?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy sokan szeretik análisan, ez oké. Az is oké, hogy engem nem érdekel, ezért nem csinálom.


De azok, akik támogatják az anális szexet- miért kell erőltetni másra? Mármint, nagyon sok kérdés van itt, ahol mondogatják, hogy "amíg nem próbáltad, nem tudhatod, tetszene-e"- már hogyne tudhatnám, kakát se ettem még, mégis tudom, hogy nem tetszene. Vagy az anál kedvelői között sokan azzal érvelnek, hogy háh, nekik nem olyan unalmas a szex, mert az anális szex az olyan izgalmas és változatos és minden, aki ettől ódzkodik, az tuti leoltott villannyal, paplan alatt, 10 percig csak misszionáriusban csinálja... Mert az anális szex az nem olyan unalmas, mint a sima "vaníliaszex", satöbbi.


Most komolyan, aki nem akarja a fenekét tönkretenni, az máris csak unalmasan szexelhet? Máris prűd lesz és ötlettelen? Miért kell lenézni, aki nem csinálja? Nekem semmi bajom azzal, ha mások csinálják és örülnek neki, az ő dolguk, nekem ezzel a hozzáállással van bajom. Kikérem magamnak, punciban is lehet nagyon változatosan és izgalmasan szexelni- főleg, hogy itt még a pozitúra sem előre megszabott, kicsit kényelmesebben lehet váltogatni a helyzeteket.


Ti erről mit gondoltok? Manapság már "ciki", ha valaki inkább punciba, mint fenékbe csinálja?


2015. jún. 16. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Ki fog taszitani a tarsadalom
2015. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdőjelezhetetlenül egyetértek veled
2015. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül, ne aggódj. A legtöbb lány punciba szereti, sőt szerintem mindenki!

Csak vannak akiket izgat a változatosság. Engem személy szerint csak a gondolat izgat, hogy valaki "dugja meg a popsim" , de a gyakorlatban soha nem fogom megengedni, mert ugyan úgy tudom, hogy nekem sem tetszene...

2015. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Ezek a cikkek. . Ezekre ad meg valaki??
2015. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De hát nem csak ez az egyedüli dolog, amivel változatossá lehet tenni a szerelmeskedéseket. Szerepjáték, pozitúrák, szenvedély heve, játékszerek, mittudoménmi, ami csak az ember eszébe juthat. Ezek közül az anális szex tulajdonképpen csak a behatolás helyén változtat, egyébiránt ugyanolyan, mint egy hagyományos kutyapóz, csak több macera van vele (beöntés, kellő tágítgatás, síkosító...).
2015. jún. 16. 12:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Én se szeretem az anált pedig fiú vagyok de engem taszít a gondolat hogy bemenjek a kijáraton :/
2015. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Dr Lechter, talán érnek annyit, mint a te szavad...:d
2015. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartom valoszinunek. En legalabb egy nevet le tudok irni helyesen. ;)
2015. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Primitív emberek akik nem képesek másnak a véleményét elfogadni, tisztelni és egyből elkezdenek fröcsögni, hogy milyen prűűűűűűd vagy. Ne is foglalkozz velük. Ők fognak majd 50 évesen pelenkába járkálni, nem te :D
2015. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!