Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek sikerült már kitapas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek sikerült már kitapasztalnia, hogy mik befolyásolják a magömlésig eltelt időt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónap együttlét után sikerült odáig eljutnunk, hogy orgazmusa lett tőlem. Előfordult már hogy addig bírtam hogy majdnem 2 is összejött neki egymás után, de volt, hogy alig dugtam be, már szinte rögtön el is sültem.


Próbálok rájönni, hogy mik befolyásolják azt hogy meddig bírom, de kíváncsi lennék mások véleményére is. Eddig arra jutottam hogy leginkább attól függ, hogy milyen régen találkoztunk utoljára, szerintem annak is lehet köze hozzá, hogy vizeltem-e előtte (nekem úgy tűnik, mintha hamarabb mennék el, ha teli a tank)


Nagy vonalakban ezeket szűrtem le, kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is. Milyen "statikus" finomságokra lehetne még figyelni, illetve milyen módszerek vannak ennek az időnek a kitolására? gondolatelterelést tudom, de valami hosszabb távú gyakorlás is lehetséges? pl. ha 1-1 menetet megszakítunk pár percre, akkor később nem fogom tovább bírni?



2015. jún. 16. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Körülbelül az, amit leírsz. Én is azt tapasztaltam, az 1 percestől az 1 órásnál is többig minden előfordult már velem. Valahogy fura dolog ez egy emberen belül. Talán az az egy bölcs tanácsom van, hogy próbálj meg minél jobban ellazulni, valahol a jó szex is a meditációhoz hasonló dolog. Ha nem megy a relaxálás, és a csak arra az egy dologra figyelés, olyankor sül el össze-visza a dolog. Ugyanis, ha elveszted magad felett a kontrollt, az ösztönök csupán a minél előbbi beteljesülés felé nyargalnak.
2015. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a sebesség, és a tag aki végzi a munkát
2015. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!