Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a tényezők, amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tényezők, amik befolyásolják ezt a viselkedést, tulajdonságot?

Figyelt kérdés

Érdeklődés kimutatásáról van szó. Eddig akárhány lánnyal ismerkedtem, ott romlott el az egész, hogy kimutattam nekik, hogy engem érdekelnek, és foglalkoztam velük. Van egy nagyon éles "előtte" - "utána" kontraszt a viselkedésükben. Tök jól elbeszélgetünk, vannak apró utalások arra, hogy esetleg majd mi ketten..., és amint egyértelműen kifejezem, hogy mennyire "tökéletesnek" tartom a lányt, hogy mennyire szimpatikus a gondolkodásmódja, mennyire szépnek tartom stb, egyszerűen átkattan valami, és ridegek, lekezelőek lesznek. Akik viszont nem érdekelnek úgy, mert nem tetszenek, vagy van valami számomra taszító belső tulajdonságuk, azok "rohannak" utánam, azok ellenére is, hogy tisztáztam velük, hogy nem szeretnék tőlük semmit sem. Egy lány ismerősöm erre azt mondta, hogy neki annál jobban kell valaki, minél inkább nem kell neki, és ez kiábrándító. Én egyenes embernek tartom magam, nem kenyerem semmilyen "taktikázás", szóval, ha valaki érdekel, és értékelem, akkor azt ki szeretném mutatni neki, viszont így nem működik a dolog. 17-22 körüli lányokkal ismerkedtem eddig. Idősebb korosztály lenne a siker kulcsa talán? Vagy egyszerűen csak én fogok ki "rossz" egyedeket?


(tudom, most az összes 17-22 közötti csaj megmondja, hogy igen, meg, hogy plázacicák kellenek meg stb, kérem ezt a részt ugorjuk át)



2012. szept. 13. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. én mindig többre értékeltem az egyenes és őszinte beszédet. Amit a lány ismerősöd mondott szerintem nem igaz: ha egy férfi megmondja, v látom rajta h nem kellek, minek aláznám magam azzal, h "rohanok" utána?:D

26/l

2012. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elsőre kicsit sok vagy a lánynak.

Elég ha csak érdeklődést mutatsz felé, nem kell agyon dicsérgetni. Szerintem ennek a mértékére és sűrűségére figyelj oda.

A ridegség arra lehet reakció, hogy valamit "eltúloztál".

Esetleg a lány úgy érezheti, nem tud abban a tempóban nyitni, ahogy te teszed felé, és megijed, hogy majd ezt ugyanúgy elvárod tőle, de ő csak lassabban tud kinyílni feléd.

Nem veled van a baj, a beszélgetést kell gyakorolni, és kiismerni a másik határait, hogyan adagold neki magadat :)

Van olyan akinek úgy kell, mint az infúziós tűből - cseppenként. Van akire rázúdíthatod a bókáradatodat...

Amúgy meg nem mindig jó kimondani mindent, mert az picit elveszi a varázsát a dolognak :) De! ettől még lehetsz egyenes ember, ugyanakkor hagyd, hogy alakuljanak a dolgok maguktól.

2012. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!