Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lettek ennyire divatosak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyire divatosak a barna (mediterrán, roma, félroma fiúk?

Figyelt kérdés
A szőke fiúk is gyakran visszafogják magukat.

2015. jún. 17. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert egyre tobb van beloluk.
2015. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elég baj az
2015. jún. 17. 08:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Kelet-Európában és úgy általában minél északabbra megyünk, a nők a sötétebb vágású (bőr, haj, szemszínek) férfiakat szeretik általában jobban. Mert ők maguk inkább világosabbak.


Én is szőke vagyok mint a állat és tudom ha elmennék Dél-Amerikába, Közép-Amerikába, Ázsiába vagy Afrikába akkor imádnának a helyi nők, mert ott a szőke a nagyon ritka.

2015. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát... ez szerintem hülyeség.

Én mindig is a kreolbőrű, sötét hajú, sötét szemű férfiakat preferáltam, de minden pasim szőke volt és kék szemű.

Egyrészt, a nőknél a külső annyira nem számít, mint a férfiaknál, másrészt, egy szőke kék szemű pasi is nézhet ki jól, azért, mert nekem a kreol bőr (nem roma) tetszik.


A férfiak miért a szőke, hosszú lábú nőket szeretik? Látod? Ugyanilyen kérdést tettél fel.

2015. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

dehogy lettek divatosak ez csak duma

ki akarja ezt elhitettni veled?

női ismerőseim több száz véleménye szerint

egy se jönne össze ijenekkel se kinai val se bevándorló izraeli stbvel

nem tudom honnan szedted

én viszont egy japán gésát felpróbálnék de hosszútávon nem kéne

2015. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
18%
Mert a hülye kurv*k buknak a néger faszra. 22/N(éger)
2015. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#4 esnek igaza van nem csak a szőke kék szemű nők a szexik

nekem bejön a vörös démon is meg a sárga kinai is ha szép

2015. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nyugati civilizációban az 1950-es, 60-as évekig a napbarnított bőr annak a jele volt, hogy az illető alacsony társadalmi státuszból való személy, akinek a napon kell dolgoznia, a kezét bepiszkolva. A fehér bőr meg annak jele, hogy az illető úriember, árnyékos irodában, vagy egyáltalán nem dolgozik, mert megteheti, a melegben meg maximum hintóban mozdult ki. Aztán a dolog megfordult.


Ma a hófehér bőr annak a jele, hogy az illető egy introvertált balfék, mondjuk valami informatikus (tehát kocka), aki nyáron ki sem mozdul a gépe elől, nomeg még pénze sincs arra, hogy elutazzon nyaralni valami egzotikus tengerparti helyre. Aki meg napbarnított, az egészséges, odafigyel magára, még télen is szolizni jár, szemben azzal aki nem ad magára. És ugye minden nő álma a latin macsó, sőt egyes nyugati nők még arra is vetemednek, hogy képesek még egy négerrel is összefeküdni!


Személyes vélemény: érdekes módon ez a trendfordulás időben nagyjából egybeesik azzal, amikor a liberális kultúrmarxista propaganda elkezdte terjeszteni, hogy menő ha valaki néger. Tudjuk, “black is beuatiful”, bla bla bla. Ez a nordikus (genetikailag világos bőrű, szőke) férfiakkal ez rohadt nagy kitolás.

Érdekes módon ázsiában még mindig a fehérség a nyerő, és a délkelet-ázsiai nők sokat szenvednek ezen, hogy kifeherítsék magukat.


Na meg még hozzátenném, hogy ennek állítólag vannak genetikailag kódolt vetületei is, ld.:


[link] [link]

2015. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8: az első bekezdésed oké, az így volt.

De a második bekezdésed az nagyon nem úgy van, ahogy. Én nő vagyok, de számomra felfoghatatlan, hogy egy férfi minek jár szoliba. Engem ez inkább taszít, pedig nekem a kreol bőr jön be. A szolizás nem egyenlő nálam azzal, hogy ad magára... A másik - nálam eddig fel sem merült, hogy valaki azért fehér, mert kocka... És az, hogy valaki informatikus, az nem egyenlő a kockasággal.

A négerek nekem meg nem is jönnek be. Nem vagyok rasszista, de nem az én eseteim, ahogy lehet, hogy én sem vagyok az övéké.

És ha olvasol akár 1800-as évekbeli szépirodalmat (kevesen vetemednek erre, én igen), ott hiába szőke és fehérbőrű a herceg, bizony a nénik ezt a herceget általában ilyen kreol macsókkal csalják meg. Tehát itt is bukik az elmélet. Azért a társadalmi státusz nem minden esetben határozza meg azt, hogy mi jön be egy nőnek.


Bocs, most nem olvastam végig a cikket, amit belinkeltél, viszont én is olvastam a genetikáról. A nőkbe két férfitípus keresése van kódolva: egy macsóé (akit mi bunkónak, flegmának, maszkulintípusúnak mondunk), aki gyereket csinál, mert jó géneket örökít. A másik típus az apa típus (a visszahúzdóbb, "szürkébb", odaadó, figyelmes), aki pedig felneveli a gyereket. Ez sok mindenre magyarázatot ad. Nem azt mondom, hogy ez a nézet mindenen felül áll, és így van, hanem azt, hogy van benne valami.

Persze tény és való, hogy a társadalom is tudja szabályozni valamennyire azt, hogy mi tetszen a nőnek/férfinak.

Ja, és ilyen "párválasztási-gén" a férfiakban is van, emiatt kár gyűlölni a nőket.

2015. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 as azt ne mond már hogy egy napbarnitott feka aki 3-4 naponta mosakszik mert igénytelen

az egészségesebb mint egy fehérbőrű igényes fűrdőszobával klimával stb

nemcsoda hogy az AIDSet is ők hozták be meg más fertőzéseket.

szóval elvagy tévedve

ne menj a napra mert igy is napszúrást kaptál a hőségben

2015. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!