Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom meg hogy átszakad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom meg hogy átszakadt e a szűzhártyam?

Figyelt kérdés

Van valami változás? Vagy ezt így láthatom valahogyan? Hogy derítsem ki? Nem voltam még úgy pasival,csak lehetséges hogy átszakadt! Egyáltalán át tud szakadni úgy hogy nem feküdtem még le senkivel?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 18. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Át tud. Tükörrel.
2015. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, nincs egy konkrét záróréteg a hüvelyen, olyasmi, mint a dobhártya. Hanem csak nagyon szűk vagy eredetileg. Szerinted a mentsruációs véred akkor hogyan távozik az első együttléted előtt? '-.- Simán "át tud szakadni" férfi beavatkozása nélkül is, ha valami feldugsz. Egy tampon azért kevés hozzá, de egy jól megtermett uborka/banán/répa/vibrátor el tudja végezni a munkát. Ha játszadoztál ilyenekkel, akkor bizony már csak a szó elméleti értelmében vagy szűz.
2015. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheCruve ***** válasza:
Na volt ubi vagy sem?? :D
2015. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megnèzted tükörrel megvan mèg a szűzhártyád?
2015. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!