Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lany, akirol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lany, akirol a kornyezete azt hiszi, hogy igazi "jokislany", kozben pedig szex, buli, stb?

Figyelt kérdés
Hogy sikerul elhitetni magatokrol ezt?

2015. jún. 18. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell hitetni. Csak titokban kell es diszkreten csinalni es senki nem gondol semmi rosszat :)

23N

2015. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es mi az oka annak hogy nem vallaljatok ezeket a dolgokat fel?
2015. jún. 18. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
az hogy nem híresztelik, és nem vállalják fel, két külön dolog
2015. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Én nem titkolom . Egyszerűen ilyen vagyok. Mindenki kellemesen csalódik bennem , aki megismer .

Színészkedni nem szoktam, így leszarom hogy ki mit gondol rólam.

2015. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy úgymond "sötét" oldalam amit a környezetem, csalàdom nem ismer :) De jó ez igy...:)
2015. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2: felvállalják ők, a megfelelő helyen és időben:)

és azért tartják fenn a látszatot, mert a férfi társadalom ezt igényli, ennek van sikere

2015. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Én egyáltalán nem hitettem ezt el magamról.


Először is középiskolás koromban koleszos voltam. Anyám nagyon félt, hogy el fogok zülleni. Az ikertesómat (aki szintén velem volt koleszos) kérdezgette, hogy szoktam-e inni, buliba járni, ilyesmi. Az ikertesóm hiába mondta neki, hogy nem szoktam ilyeneket csinálni, ő hitte, hogy így van. Végül megtanultam nem foglalkozni vele.


Most olyan munkahelyem van, ahol az a legjobb, ha nem keveredek semmilyen bajba (tehát nem fekszek részegen az árokban minden hétvégén, nem drogozok, nem állok az utcasarokra, stb.). Egyébként sose keveredtem ilyesmibe.


Van párom, akinek a barátaival remekül elvagyunk, nem minden hétvégén ugyan, de időnként szoktunk menni bulizni, ahol megiszok egy rumos kólát esetleg, de azonkívül csak üdítőt szoktam, és rumos kólát sem mindig. Anyám sosem látott még részegnek, de még becsiccsentve sem, mégis azt gondolja, hogy ezek a bulik (amiket inkább csak baráti összejövetelnek hívnék, már csak azért is, mert többnyire csak beszélgetünk, biliárdozunk) arról szólnak, hogy mindenki részegre issza magát, és attól jó a buli. Pedig elég idősek vagyunk már ahhoz, hogy számunkra ne ez jelentse a szórakozást.

Szóval anyám ezt úgy gondolja rólam, hogy nem adtam rá alapot, de már megszoktam, és azóta sem foglalkozok vele.


A másik dolog, hogy a kollégáim kedves és szende kislánynak gondolnak, és időnként elámulnak, amikor kiderül, hogy hétvégén bulizni voltam, és pl. ittam egy rumos kólát.

Nem szoktam reklámozni ezeket, de nem is titkolom, így elmondom, ha szóba kerül.

És ők meg teljesen azt gondolják, hogy szentéletű vagyok, pedig nem, csak a magánéletemről nem nagyon szoktam beszélni.

Meglepődnének, ha még a szexuális életemről is tudnának, beleértve anyámat is... 30/N

2015. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

rólam sokan hiszik, hogy csendes vagyok, míg el nem töltenek mellettem huzamosabb időt. nem szex, buli fajta vagyok, hanem egy őrjöngő idegbeteg ^^ :3

annyi, hogy egyből nem ordítok, csak ha okom van rá, de akkor nagyon. pszichotikus állítólag :D

2015. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen...
2015. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

éééén!

de nem direkt... csak a környezetem csendes, antiszoc lánynak lát, legalábbis a suliban, mert velük nem jövök ki jól. iskolán kívül meg van egy csomó barátom, imádok bulizni, alkoholt inni, és néha 1-1 szex (bár inkább csak csók) is előfordul :)

2015. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!