Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban vannak még igazi bulik?

Figyelt kérdés
Ahol az emberek nem menők(=szánalmas nyomorékok), hanem boldogok szeretnének lenni?

2015. márc. 7. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak.
2015. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hová menjek?
2015. márc. 7. 15:03
 3/7 kendrazoltan ***** válasza:
Hát sajnos ezt a kérdést sokszor feltettem már magamnak én is, mert amikor én még bulizni jártam, az arról szólt, hogy az emberek táncolnak, úgymond kibulizzák magukból a rosszérzést. Ma sajnos a legtöbb helyen azt látod, hogy megy a rongyrázás, támasztják a pultot és hangosan röhögnek a társaságok tagja, mintha ez lefedné a bulizás foglamát. Biztosan vannak még jó helyek / rendezvények, de egyre nehezebb rájuk találni...
2015. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az emberek a hétköznap felgyülemlett stresszt és feszültséget isszák és bulizzák ki magukból hétvégén, ezért olyan elvetemült ma minden buli. Nem is sejtik, hogy létezik más módja is ennek, nem kéne részegre inniuk magukat.
2015. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én épp azon töprengek, hogy milyen fesztiválra spóroljak: balaton sound, vagy pedig Ozora/Sun....egyiken sem voltam még...az elsőn tuti, hogy nagyon ki tudnám magam tombolni, mindig is a house zenét szerettem, viszont azt veszem észre, hogy az utóbbi időkben (pár év) kezd nagyon elkorcsosulni ez az irány

-a másik vonalról annyit, hogy a goa zene kissé távolabb áll tőlem, viszont egy testi-lelki felüdülés/feltöltődés lenne egy ilyen feszt, ahol elszakadva kicsit a civilizációtól ki lehetne kapcsolódni

2015. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a házibulik ilyenek szoktak lenni.. Kajálunk utána beszélgetünk tombolunk
2015. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Melyik az a buli ahol az emberek nyomorékok szeretnének lenni, nem boldogok? :D

Ez valami mazofest, vagy mi?

2015. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!