Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fontos a szexnél, hogy legyen hüvelyi orgazmusunk is?

Figyelt kérdés
Mert a csiklósat ismerem, úgymond eléggé megszokott már, és gyakran kicsit kevésnek érzem. Azt gondolom, hogy ennél többet is nyújthat a szex. Partnert kéne váltanom? Barátom van már jó ideje, és meglehetősen komoly a dolog, de ez az egy bökkenő mindig eszembe jut. Valahogy többet akarnék. Bennem van a hiba?

2015. jún. 19. 02:43
 1/8 TheCruve ***** válasza:

Én a páromnál előjáték során érem el a csikló orgazmust a nyelvemmel.. és utána jöhet a sex közbeni hüvelyorgazmus.. eddig még összejött mindig :)

De ha jól felizgul sex közben két ujjal izgatja a csiklóját és ha véletlenül sikerül egyszerre a kettő még fantasztikusabb érzés neki :) próbáljátok ki!

2015. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 év alatt nem volt még,szóval számomra nem fontos.
2015. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még soha, és imádok szexelni. Nekem nem gond. :) Nem szoktam ezen kattogni, bár tudom, hogy képes lennék rá, mert néha érzem, hogy már nagyon ott vagyok, de aztán valahogy mégsem sikerül. Nem baj, majd egyszer.. :)

Engem nem zavar, de nem vagyunk egyformák. Valaki nagyon rá van kattanva, meg rágörcsöl, hogy Ő nem képes rá, stb. Szerintem az sem túl szerencsés.


22N

2015. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre így olvasva kicsit komolytalannak tarom a kaocsolatid, ha csak a hüvelyi orgazmus hiánya miatt keresnél mást...


A hüvelyi több mindentől függ

Mennyire mélyen van a g pontod

A párod farka mennyire görbül,

Milyen a testhelyzetetek

És ha minden klappol aökor jön, h neked az kellemetlen pisilési ingeet okozó érzés, és inkább hagyjátok abba, mert nem tudsz ellazulni


Nem lenne egyszerűbb előjáték közben ujjazva, v célirányosan egy g pontos vibri segítségével megtalálnotok közösen, és kiálvezve úgy a hüvelyi orgazmust?

2015. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az! Imádok szexelni és eddig soha egyszer sem zavart, hogy nincs hüvelyi orgazmusom. Van akinek van, van akinek nincs. Engem egyáltalán nem is érdekel, a szex önmagában is nagyon élvezetes, az csak ráadás, ha mondjuk el is megyek.


26/N

2015. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nők többségének nincs is. Egy darabig engem is zavart, olyan üresnek éreztem így. Orálisan mindig szuper a szex, ujjazással sikerült a hüvelyi is, de amugy nem nagyon. Lehet ebben benne van az is h párom kicsit gyorsabb a finisben, éppen ezért először arra koncentrál h nekem legyen jó.De ennek ellenére valahogy akkor is hiányosnak éreztem. De miután agyban eldöntöttem h ez van nálam, és a csikló orazmusom viszont szuper, abbahagytam az ezen való problémázást, azóta sokkal sokkal jobb a csiklóorg. is. szóval ne parázz rá ennyire a témára, élvezd a szexet, ha ugymond "eléggé megszokott" akkor vegyétek elő a fantáziátokat..
2015. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt, de nem gond, így is tökéletesen élvezem a dolgot.
2015. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fontos. Közösüléskor érzi a partner, neki is jók a szorítások. Főleg hhaa nem megjátszott.
2015. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!