Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerezkezni szeretnék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerezkezni szeretnék a barátommal, milyen védekezést javasoltok?

Figyelt kérdés
Nekem a koton a legszimpatikusabb, csak valamiért attól félek, hogy kiszakad. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzek kapcsolatban? 17/L

2015. jún. 19. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsore en is az ovszert javasolnam, ha jol hasznaljatok akkor nem fog kiszakadni. Aztan a kesobbiekben majd gondolkodhattok egyeb modszerekben is, pl tabletta.
2015. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Elsőre jó a gumi. Én mondjuk nagyon nem szeretem mert nem érzek benne semmit. De ha nincs más akkor muszáj. Aztán tényleg jöhet a tabletta. Ha valamiért nem szereted akkor vigyázni kell és a barátodnak kell odafigyelni hogy gyorsan kivegye és kézzel kielégítsd. A legvégső, hogy ne legyen gyermek hogy beengeded a popsidba hogy ott élvezzen el. De ez már a szex extrémebb formái.
2015. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es: a megszakítás egyáltalán nem biztonságos, hülyeséget ne ajánlj! A megszakítás maximum kiegészítő védekezés lehet, pl. óvszerhez vagy pharmatexhez.
2015. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as lehet hogy igazad van. Én vagy hét évig csináltam hogy kivettem és a párom a kezével csinálta hogy nekem jó legyen vagy a popsijában élveztem el. Eldöntöttük, hogy gyermeket szeretnénk. Talán 4-5 öt alkalom lehetett, hogy a puncijába élveztem. Terhes lett. Ma már őt gyermekem van és nem csináltuk soha másképp. De ettől még igazad van. Ha a fiú nem idejében kapja ki és egy fél csepp is a hüvelyben marad terhes lehet egy nő. Én csak az javasoltam amit mi csináltunk de ettől még az előttem szólónak igaza van!
2015. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Az előváladékban is lehet spermium, és ha csak 1 van benne, már attól is teherbe eshet. Igaz, kicsi az esély rá, de attól még nem kell a tűzzel játszani, főleg ebben a korban.

Amúgy az análszex ötlete annyira nem rossz, feltéve ha a lány hajlik rá és élvezi is. Volt egy barátnőm, akivel ha elfogyott a gumink (vagy csak spórolni akartunk rajta) akkor análoztunk.

2015. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, a gumi nem szakad ki, ha jól használjátok! :) Nem olyan egyszerű az.

Későbbiekben a tablettát ajánlom. Ma már nem olyanok, mint régen, hogy elhízol tőle, vagy csökken a libidód.

Annál jobb érzés pedig nincs, mikor a párod a puncidba élvez, és ezt csak tabletta mellett ajánlott!

2015. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
4 méteres drótkerítést.
2015. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tablettát.
2015. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor bízok a kotonban. Tablettával nem fogom tömni magam, mert ki tudja milyen mellékhatásai vannak a hormonzavaron és társain kívül. (jó, van, akinek beválik, de azért még fiatal vagyok ehhez)
2015. jún. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!