Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki hogy nemsokára 29...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy nemsokára 29 éves vagyok és még szűz? ( nő vagyok)

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 10:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem az.
2015. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Én már elmúltam 30 éves férfi. Még szűz vagyok. Nem veszítjük el együtt?
2015. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%
Hát végülis magadat vontad ki az élet egyik legélvezetesebb dolgából, szóval cikinek nem ciki csak magad szivatod :) 25/F
2015. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
4-es Én vagyok a hármas. Én nem vonom ki magam. Látod ennek a lánynak is írtam. Másoknak is írtam. De nem méltatnak válaszra. Miért vonnám ki én is magam?
2015. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%

A szüzesség ténye/nem léte igazából lényegtelen. (bár az egészséges nemi élet hiánya a többségre mentálisan romboló, életminőség csökkentő )


Az én kérdésem, (mint mindig ilyen kérdésénél) hogy 29 éves korodig még miért nem tudtál/akartál valakivel szexet is magában foglaló párkapcsolatot kialakítani? Ennek az oka (és válasza) biztosan benned van, mert nem tudom elfogadni, hogy mondjuk 16-29 éves korod között az égvilágon senkivel nem találkoztál akivel lehetne párkapcsolatod!

A szüzességed tehát nem ok (és ciki) hanem tünete, hogy valamiért nem vagy és nem is voltál elég mély kapcsolatban senkivel!


Ezen érdemesebb gondolkodnod szerintem.

2015. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Valóban a párkapcsolat számít és nem a szex, ezt tapasztalatból mondom.
2015. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

7-es Én írtam a hármast. Én mindig azon gondolkozom amit írtál. Mert soha nem értem miért utasítanak vissza. Én állandóan próbálkozom. Ha napi egy nőt nem szólítok le akkor akkor úgy érzem nem tettem meg amit meg kell tennem. Mindenki azt mondja nézzek magamba. Magamba csak iszonyatos vágyakozást5 látok. Hát kívülről én sem szívesen nézegetem magam. Szerintem amikor a szépséget osztották én nagyon a hátul álltam. Nagyon szerettem volna jó kinézetű lenni de csak a csúnya jutott. Aztán nagyon mást sem kaptam. Miért szerinted nem fűztem már száz meg száz éjszakán keresztül lányt. Dehogynem. Nekem volt lány akihez odamentem mert igen csak alkoholos befolyásoltság alatt volt és azt mondta: Szakítottam a barátommal, ma dugnék valakivel, de azért olyannal mint te nem, ahhoz még nem ittam eleget.

Ez a lány alig állt a lábán úgy volt berúgva. Amikor egy diszkóban a lányok jönnek már oda a fiúkhoz és adják oda magukat, én meg a huszadikat kérem fel de mindig érdekes akkor akarnak wc-re menni. Amikor egy szülinapi bulin a lány még a virágot sem akarja elfogadni tőlem, de azokat puszilgatja akik semmit nem hoztak neki. Annyi mindent írhatnék. De hogy én nem teszek mindent? Nevetséges. Csak nem tudok már nevetni.

2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
26%

Nő vagy, így nem gáz. Csak erényes vagy.

De ha férfi lennél, akkor te lennél a világ lúzere

2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!