Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnám a nővérem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnám a nővérem?

Figyelt kérdés

Egy csaj feltett egy képet a testéről, hogy jó-e az alakja, itt Gyakorin. Én meg persze írtam, hogy nagyon jó és megdugnám. Aztán utána gondoltam kiverem rá, és akkor jöttem rá, hogy a nővérem az, mert észre vettem, hogy a háttér az ő szobája, és neki is van olyan melltartója, mint a képen.

Ez most azt jelenti, hogy szexuálisan vonzódom a testveremhez?



2015. jún. 19. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
azt!!
2015. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Küld el nekem is a képet és megmondom. :D
2015. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pedig sohasem gondoltam rá úgy.
2015. jún. 19. 11:06
 4/16 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%
Es most mar a kerdesedbol tdni is fogja a novered hogy kiverted ra. Grat :)
2015. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál rá úgy mert a társadalmi elvárások miatt beléd van rögzülve, hogy tabu a rokon ezért még nem is néztél rá olyan szemmel, viszont úgy, hogy nem tudod ő az és meg nézed rendesen magadnak így megtetszett :D
2015. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vertem ki rá, csak akartam.
2015. jún. 19. 11:13
 7/16 aladar12 ***** válasza:
82%

"társadalmi elvárások miatt tabu", oké.

amúgy szerintem természetes, hogy megdugnál egy jó nőt, csak ne tedd meg, ha a nővéred az.

2015. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam olyan testvérpárral akik állandóan szexeltek egymással. 2 év van köztük. A lány már elmondta hogy amikor a bátyja 14 éves volt és ő meg 12 már akkor szexeltek. Amikor felnőttek lettek és nem volt kapcsolatuk akkor elment az egyik a másikhoz és szexeltek egymással. Persze megütköztem. A lány még azt is mondat, hogy: Így semelyikünknek nem volt hiánya soha. Amikor barátja volt mondta a lány akkor is fantáziált arról hogy a bátyja is bele csúszhatna egyszerre a barátjával. Nem tudom hogy ítélkezzek e. Ez is megér egy kérdést.
2015. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
8as ez jó sztori. én tesóval soha nem tenném. de vhogy tetszenek az ilyen sztorik. biztos beteg vagyok kicsit :d de kit zavar ez?
2015. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan ismerősöm van aki az örökbefogadott lány testvérével házasodott meg :D Persze itt nincs vér rokonság meg semmi, de akkor is érdekes :D
2015. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!