Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka. a párom már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka. a párom már nem akkar velem szexelni?

Figyelt kérdés
10 éve élünk együtt a külsőm valtozott de nam olyan nagyot.Mivel két gyerekünk van igaz a melleim olyan semilyenek nem is mondanám melleknek.A sujom változot és az alakom anno 56kg. voltam feszes testel,ma 63kg.tudom elég sok de próbálok legalább nem hízni.Leadni már nem igen fogom.Az alakom hát nem az amire azt mondanák a fériak huuu..Nem.tudom hogy van-e valakije de kb. 3hónapja 5*ha.szexeltünk és nem ő kezdeményezet.Ha indúl melóba nem öltözik ki vagy ilyesmi de megfigyeltem ha jön jóbb kedve van .Szerintetek a testem ...ahogyan kinézek azért nem akkarhat velem lenni?
2015. jún. 19. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

1. vagy aszexuális,netán már fel sem áll a cerka,és akkor lehet impotens

2.másra feláll neki,magyarán már nőzik



Hiába írod le hány kiló vagy,ha nem tudjuk hány cm magas vagy! 56ról 63-ra akkor feltűnő, ha 140-150cm magas vagy. Ha 160feletti a magasságod,akkor nem lehet akkora a változás.


Napi 30perc otthoni tornában mondjuk senki nem akadályoz, vagy mégis?!

2015. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

A vonzalomhoz nem árt a fit, egészséges test sem. Szóval jó lenne ha nem úgy állnál hozzá, hogy "úgysem fogok ebből leadni".


El vagy tunyulva, ilyen nő nekem se kéne! :-/

2015. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
172 cm. Ja és felál neki mikor alszi akor is merevedik néha.
2015. jún. 19. 17:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Tavaj belekeztem szeptemberben kardió edzésbe eltelt pár hónap pontosabban 5 és egyszerűen elment a kedvem tőle.Nem vagyok lusta...viszont a lányokkal sokat focizom és a munkám sem éppen tunyhíto vagy mi...nővénytermesztében dolgozom szóval mozgom én eleget nameg még otthon háztartás gyerekek.
2015. jún. 19. 18:04
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Elég buta lehetsz anyukának, ha még írni sem tudsz. Lehet ezért nem kíván a férjed.
2015. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még jó hogy itt mindenki megtudja mondani a tittit te viszont tiszta ész lehetsz de kinem sza..a le engem nem érdekel mit gondolsz rólam volt egy szimpla kérdés és ha egy kicsit is emberséges lennél nem rugnál olyan emberen aki így is tök szerencsétlen és buta ahogy mondod.
2015. jún. 19. 18:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval beismered. Egyébként miért nem kérdezed meg a férjed, hogy miért nem rak meg, fektet meg, szeretkezik veled? Sokkal egyszerűbb lenne mint x apró puzzlet összerakni és találgatni, hogy melyik lehet, ezen okokon kívül is bőven akadhatnak még okok. Kérdezd meg szerintem úgy jársz te is a legjobban. Vagy ha nem mered megkérdezni akkor megmondhatod neki, hogy több szexre, törődésre vágysz, és figyeled a reakcióit, hogy mit mondd, és akkor vagy elmondja őszintén vagy változtat vagy marad ez, és ha marad ez akkor egyszerűen kérdezz rá. Szerintem volt az életben már sokkal kínosabb beszélgetésed is minthogy "miért nem szexelsz velem"?


Sok sikert kedves kérdező!

2015. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt a párommal, és még egyáltalán nem unjuk egymást, nálatok sem hiszem hogy ez a gond. Én 170 cm magas vagyok, amikor össze jöttünk akkor 60 kg voltam, 8 év alatt voltam 65 is, na azt már sokaltam, most 55 kg vagyok, de úgy vettem észre hogy a súlyom nem befolyásolja a szex mennyiségét. ;) Valami más lehet a gond nálatok.
2015. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jobb kedvűen jön vsz. van valakije a munkahelyén és azért nem téged akar, beszéljétek meg.
2015. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz egyáltalán nem sok az a súly. Sőt, szerintem pont ideális. Ne halgass erre a sok észosztóra, nem hiszem, hogy az a pár kiló annyira mérvadó és azt sem, hogy a párod nem változott. Beszéljetek arról, hogy mi a gond, sok minden benne van a pakliban: sokat stresszel és ez agyilag gátolja, már nem szerelmes, önértékelési gondja van, szeretőt tart...Ezt máshogy nem lehet, csak ha leültök és beszéltek.
2015. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!