Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova lett a férfiak potenciája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett a férfiak potenciája?

Figyelt kérdés

számtalan efféle hírbe botlok, nem csak az újságokban, hanem baráti körömben is, valamint saját párkapcsolatomban is ezt tapasztalom...

ápolt vagyok, szóval nem erről van szó...

lelki bajai lehetnek?... na de minden férfinak?...

a baráti körömben 12 pár tagjait faggattam végig...


miért nem izeg mozog a kis hatlövetű többet?

de ugyanakkor ki meg pont nem hal a világ... sőt.. egyre többet vagyunk..



2015. jún. 19. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A potencia megvan; a kérdés inkább az, hogy megérdemled e.
2015. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészségtelen életmód és a túlhajszoltság miatt. :(
2015. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked milyen ismerőseid vannak , de az enyémet le se lehet lőni . 22/F
2015. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták: egészségtelen életmód, rossz táplálkozás, stressz, túl sok vegyi anyag, szennyezett környezet. Ezek mind negatívan befolyásolják a potenciát. És ennek a legtöbb férfi ki van téve...

De amúgy az is baj, ha túl sokat "izeg-mozog". Akkor meg azért panaszkodnak a csajok, hogy a pasinak folyton a szexen jár az esze. Ki érti ezt?

2015. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A túlnépesedést ne keverjük ide.A gyereknemzéshez sokkal kevesebb is elég mint egy nő kielégítéséhez.
2015. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sehova egész nap tudok dugni 19/F
2015. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

van benne valami. olvastam is hogy a jelenlegi torvenyek sok szempontbol a noknek kedveznek pl. meg na a tarsadalomban is, ha egy pasi nem tud teljesiteni a sexben akkor oszedol kb a vilag, es kihat mindenre. ha mondjuk egy no nem nedvesedik rendesen, akkor meg azt feltelezik sokan hogy nem megfeleo a partnare:D


lanyok, figyeljetek jobban rank! mi i erzo lenyek vagyunk!:D

2015. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6-os hozzászóló-ból kellene még több fiú, pláne 20-as 30 as éveikbe járóknak...
2015. jún. 19. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:
köszike 6 os voltam ;)
2015. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miről beszélsz kérdező, de engem konkrétan úgy kell lelőnie a nőnek, mert kefélnék egész nap, mint a nyulak. :D
2015. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!