Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez másokat is izgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másokat is izgat?

Figyelt kérdés
Arra vágyom, hogy egy 30-as nő szexrabszolgája legyek. Semmi korbács, meg kínzás, hanem pl. ha úgy van kedve akkor kikötöz és veri a farkam, vagy szólít h azonnal dugjam meg és nekem engedelmeskednem kell egész éjszaka és nem állhatok le. Vagy ráül az arcomra és csak nyalatja magát. Van itt olyan akit izgat egy ilyen felállás? Vagy csak én vagyok ilyen gyogyós? :D 18/f

2015. jún. 19. 23:27
 1/7 RRR ***** válasza:

nem vagy zizi,téged ez tölt el kéjjel

én bármeddig imádok nyalni ,nekem meg ez

2015. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gyogyos dolog ! :D Csak izlés kérdése amugymeg nekem is ez a felállásom !
2015. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem okoz fájdalmat nekem, akkor részemről oké, benne lennék egy ilyenben :3 :D
2015. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj veled, de engem nem izgat :D
2015. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D persze a korosztályombeli lányok is vonzanak illetve a normális együttlétek, de egy ilyen felállás már akkor is beindít ha csak rá gondolok :D jöhetnek még válaszok.
2015. jún. 19. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Kit ne izgatna, ha egy szexi érett nő, szexre használná amikor csak akarja :) És nem a szadora gondolok én sem :) Az a része engem se érdekel :)


De domina szerkó jöhet :) Marha izgató egy domina szerkós nő, csak épp amiket művel az már nem . De amit leírtál az jöhet :)

2015. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ízgat, viszont az, hogy egy nő szolgája legyek (pl. azonnali talpnyalás, lábkényeztetés), és ha nem engedelmeskedek, akkor jár a bünti, az érdekel.
2015. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!