Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogy a legtöbb nő ezt így értelmezi?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 20. 11:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kretén
2015. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
xDDD
2015. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Ez király. De amúgy igen, elég szomorú.
2015. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szar ügy, de ne keseredjetek el. Még mindig lehettek melegek.
2015. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
#4: Sok eszed lehet, ha szerinted ez választás kérdése.
2015. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat.
2015. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy rengeteg a riherongy és annál kevesebb a normális nő.
2015. jún. 20. 13:40
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Kellenek ribik is a világra akiket meg lehet dugni sok férfinek és kellenek monogám beállítottságú nők, akiket aztán meg el lehet venni feleségül és gondoskodni lehet róla és a gyerekekről.


Ma eléggé eltolódtak az arányok a ribik irányába és kevesebb az állandóan tartós kapcsolatban érdekelt lány, ez igaz.


Képzeljétek el a legutóbbi 4 nő akikkel lefeküdtem (randizások után), abból 3 nem is akart tartós kapcsolatot. De szerintem aki kitartó, az találhat monogám nőt.

2015. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Mi közöd Tőle ***** válasza:
60%

Én leginkább a monogám csajokat vonzom be. Az összes kapcsolatot is szeretne velem, nem csak szexet. 20 éves kor felett szerintem sok csaj vágyik a komolyabb kapcsolatra, nem csak a szexre. A latornak muszáj nagyon jól játszani, ha nem akarja megbántani a nőt, de meg is akarja kapni azt, amit akar. Ergó nem hitegeti komoly kapcsolattal a lányt.


Kérdező: ha ezt gondolod a csajokról, akkor még egy ideig marad az amerikai barátnő, kézi.

2015. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

"Kellenek ribik is a világra akiket meg lehet dugni sok férfinek és kellenek monogám beállítottságú nők, akiket aztán meg el lehet venni feleségül és gondoskodni lehet róla és a gyerekekről. "


És te férfiként ezt az életfelfogást meséled majd az unokáidnak?

Kedves kérdező, EZ nem kiakasztó?

"Az univerzum a férfiak szükségletei köré lett építve" na persze...


Ha a nagypapa kalandjait nem hozza fel senki, akkor én a nagymamának sem rovom fel az övéit...

2015. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!