Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22/6 már túl nagynak számít?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22/6 már túl nagynak számít? A legtöbb lánynak fájdalmat okoz, vagy teljesen lehetetlen a szex?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájna. 17cm a barátomnak és így is némely pózban fájdalmat okoz. A szex nem lehetetlen, csak nagyon óvatosnak kell lenned, és nem bebetolni az egészet. De igazából ki tudja, lehet hogy van olyan hölgy aki ilyesmi intim méreteket igényel és gond nélkül be tudja fogadni. Én kívánom hogy rátalálj és hatalmasakat szexeljetek úgy hogy mindkettőtök felszabadult lehet. Addig meg óvatosan! :) 19L
2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Interferencia ***** válasza:
Ha tényleg annyi, akkor igen, nagynak számít, és a legtöbb lánynak fájdalmat okoz.
2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az exemnek is ekkora volt. Végül azért szakítottunk mert nem vette figyelembe, hogy fájdalmat okoz nekem. Hiába kértem hogy ne vaduljon, meg legyen óvatosabb, őt csak a saját élvezete érdekelte. Ez az önzőség aztán az élet más területein is kiütközött, így nem volt értelme folytatni. Hiszem, hogyha finomabb lett volna, akkor csodálatos lett volna vele a szex. Tehát arra figyelj, hogy milyenek a lány visszajelzései. Ne legyél durva, figyelmetlen. Ha ezeket betartod, akkor nem hiszem hogy baj lesz!:)

20L

2015. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem lennék ilyen önző.
2015. jún. 21. 11:25
 5/13 anonim ***** válasza:

A volt barátomé olyan 22-23 volt és szintén kb 5-6 vastag, szóval kellett bőven előjáték, mert nekem meg elég szűk a puncim. Szerintem póztól függ meg attól, mennyi előjáték van, nekem anno sosem fájt, mert figyelt rám.

23N

2015. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Barátom mérete hasonló, én szeretem.
2015. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem biztos, h nem jönne be nagyon, az sztem már fájadlmat okaz
2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ment minden válaszolónak a zöld kéz, hiszen itt nincs rossz válasz. :) Remélem más sem pontoz majd le senkit sem.
2015. jún. 21. 14:14
 9/13 anonim ***** válasza:

ha a pasi jól csinálja, akkor pont jó

voltam ekkorával és volt akivel jó volt, volt akivel borzalmas

24L

2015. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem is hasonló van ,,sajnos" már csak olyan valaki kéne akinek van 20 perc szabad ideje és 20 centi szabad helye....

viccet félretéve : tényleg nekem is hasonló és a lányoktól fura azt hallani hogy : ekkora még nem volt senkinek vagy hogy nem lesz ez nekem jó ...

Nem fényezni akarom magam csak a saját verziómat írtam le...

Remélem tudtam segíteni

2015. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!