Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az óvszert, hol tároljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert, hol tároljam?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


(Én kérdésem!)


Ezt egészítem ki azzal,hogy nem tudom,hogy az óvszert hova tegyem?

És egyáltalán óvszert hol lehet tárolni?


Mert most éppen egy kabát zsebben tárolom,és találtam egy kérdést,amiben szintén pénztárca van,meg kabátzseb.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

(Nem az én kérdésem!)

Trollokat nem kérek! ;)



2015. jún. 21. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pénztárcámban van egy olyan rekesz, amit sosem használok. Én oda tettem.


16/L

2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Interferencia ***** válasza:
Ne hőkamrában!
2015. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

A tisztasági betéteim között tartom egy kis fém dobozban.

17L

2015. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
éjjeliszekrényben,komód fiókjában,estleg gardróbban egy polcon,fürdőszobai szekrényben
2015. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsebben stben elvileg kis lyukak keletkezhetnek rajta a dörzsölés hatására így inkább maradjon a dobozban és úgy szállítsd ha nem otthon keretei között sikerül a dolog :)
2015. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem olvastátok a kérdésem? (Amit linkeltem)

Igaz azt nem írtam oda,hogy NEM DOBOZBAN kaptam,hanem becsomagolva.Ahogy benne van a dobozban,de doboz nélkül,remélem értitek,hogy gondolom.Meg azt a kabátot őszig már nem fogom fel venni,azért tettem annak a zsebébe.

2015. jún. 21. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne keríts ekkora feneket ennek. Hagyd ott a kabátzsebedben vagy dobd be a zoknis fiókodba,éjjeliszekrényedbe.

Esetleg gyakorolj velük,hogy rutinosabb legyél ha majd oda kerülne a sor,hogy lánnyal vagy :)

2015. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Lehet kimondottan ilyen kis óvszer tartó fémdobozkát venni. Pici, és minimum öt gumi belefér. Mi múltkor ilyen csomagban találtunk. Tizenkettes csomaghoz volt ajándék, és azt a dobozt nyugodtan zsebre vághatod. 😄
2015. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normális ember nem tárolja, hanem megveszi és elhasználja rövid időn belül.
2015. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2015. aug. 17. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!