Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Felizgatnak a 15-18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Felizgatnak a 15-18 éves fiatal lányok szexuálisan?

Figyelt kérdés
Kérlek a ti,és a lány korát is írjátok le.
2015. jún. 21. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az életkor szokta izgatni az embereket ez csak általános társadalmi szabály. Ha valakinek megteszik egy lány és kiderül hogy még csak 17 és fél evés attól nem fog kevésbé tetszeni neki. Ugyanígy ha lát egy csúnyácska lányt és kiderül róla hogy 16 éves nem fog egyből felizgulni rá :)

Mivel saját példát kértél írok kettőt mindkettőnél 21 felett voltam

1. általános iskolás lány max 15 nagyon tetszett csinos arc, kedves mosoly, nagy mellek széles csípő

2. 17 éves lány alig jelentek meg rajta a másodlagos nemi jellegek, nem volt melle se csípője a haját is rövidre vágatta teljesen olyan volt mint egy vékonyka kisfiú

egyáltalán nem vonzódtam hozzá pedig 3 evvel idősebb lehetett az első példában szereplő lánynál

2015. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
14-től igen 34/F
2015. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
19/f vagyok és 14 jöhetnek!!!!!
2015. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!