Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal 20 körüli 20+os lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20 körüli 20+os lányok mennyire vonzódnak az érettebb pasikhoz?

Figyelt kérdés
Nemrég elvált 30-as jóképü, sportos pasi vagyok. Elég sok év kimaradt nekem a bulikból stb... és most jöttem rá valahogy csak a fiatal csajok izgatnak fel.
2015. jún. 15. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
:) biztosan sikered lesz mivel a huszas csajok szeretik a harmincas erett ferfiakat. En csak a harminc koruli ferfiakhoz vonzodom. 23N
2015. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Édesapám jó barátja mondta nekem egy kerti partin, hogy 34 éves létére egy hónapig egy 17 éves nővérkének tanuló lány volt a szexpartnere és most is egy 21 éves csinos egyetemista barátnője van jó ideje.


34 éves, sportos, jó dumás vállalkozó. Nincsenek tízmilliói, inkább az a lényeg hogy sok szabadideje is van és szabadon él. Azt mondta egész életében soha nem szexelt 25 évesnél idősebb nővel. Meg hogy régen is jó volt a nőknél, de szerinte a férfi aranykora 30 felett kezdődik.


22/F

2015. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de engem is csak az idősebbek vonzanak.
2015. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19 vagyok és a 30 felettiek akikkel lenni akarok.
2015. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És még fiatal vagyok, de azért én is észreveszem, hogy jobban megnéznek a 16-19 éves lányok, mint a 20-22 éves korosztályombeliek :D


(2-es válaszoló)

2015. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számomra is az egyik legjobb korosztály. Vonzó tud lenni egy érettebb férfi, ha kellő intelektussal, célokkal stb.-vel rendelkezik, komolyra lehet vele tervezni.
2015. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A husz eves lanyok nagyon vonzodnak az erettebb ferfiakhoz. Valamilyen szinten biztonsagot ad nekik a korotok. Sok no igaz a penzt nezi de en nem. Nekem mindig is a harminc plusz tetszett es figyeltem fel rajuk. Mikor 18 voltam volt egy 31 eves baratom.

Szerintem egy ketto fogsz talalni szorakozasra is es esetlegesen ha komoly kapcsolatot szeretnel baratnot is. 23N

2015. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) igen. Így ebben a sorrendben szeretném. :)
2015. jún. 15. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az idősebbeket részesítem előnyben.Idősebb barátom is volt.
2015. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon,minden vágyam egy korosodó,elvált férfi-lehetőleg minél több gyerekkel-,aki pár év múlva úgy fog kinézni mint az öregapám.
2015. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!