Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már hajléktalannal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már hajléktalannal?

Figyelt kérdés
Egy erotikus filmben volt az, hogy milyen izgalmas új perverziók forrása. Tapasztaltál már ilyet ?
2015. jún. 21. 20:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

hmm, ez érdekes kérdés! kiváncsi vagyok a válaszokra!

téged esetleg izgatna egy ilyesmi?

nemed, korod?

2015. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Persze..Egyszer részeg voltam és nem találtam haza így egy éjelre hajléktalan lettem. Rámjött a kangörcs és kivertem az utcán.
2015. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon izgi lehet a büdös, mocskos igénytelen hajléktalanokkal, akik utána ki is rabolnak...
2015. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 La femme fatale ***** válasza:
67%
nem..de fogok!
2015. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

ISmerős megcsinálta, egyedülálló nimfo hölgy. Finom csipkés szexi harisnyatartóval, erotikus tangával felöltözve, úgy hogy nem tartott értéket meg semmit magánál lefeküdt egy csövessel a filmben, egy limuzínból kiszálló csaj volt, de ez a kontraszt a gazdagsg, nincstelenség. Fínom érzéki nő kontra vad pasi és az elegáns szexis ruci valamint az olcsó rosszúlöltözöttség közti kontraszt teszi ezt az együttlétet emlékezetessé és filozófikussá.


Nem érzel vágyat, hogy kipróbáld? Nem mint csöves, hanem mint a másik része?

2015. jún. 21. 21:35
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom milyen sok féreg lehet a fitymájuk alatt..fincsi
2015. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kínaiak azt eszik meg a japánok, szóval ha orálra kerül a sor még perverzebb lesz, amolyan asian feeling :D
2015. jún. 21. 23:33
 8/30 A kérdező kommentje:
akartam mondani, nem lesz gond azzal, hogy a csaj lenyeli -.-
2015. jún. 21. 23:39
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Van ilyen ismerősöm
2015. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Milyen beteg ember lehet már aki ilyen kérdéseket feltesz.
2015. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!