Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti részegen mennyivel könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti részegen mennyivel könnyebben feküdnétek le bárkivel?

Figyelt kérdés
A hétvégén jóban lettem egy 30as emberkével aki be volt csiccsentve és véletlenül elkaptam azt a mondatot amit a haverjának mondott hogy 'ha nem ismerném az apját megdugnám' én meg csak 17 éves vagyok. Józan ember a 30as évei végén nem mondana egy 17 éves lányra ebből kifolyólag kérdezem, hogy ti még részegen sem feküdnétek le idegennel vagy simán megcsinálnátok? Valamint azt is szeretném még megkérdezni, hogy idősebb részeg férfiaknak csak nagy a szájuk vagy tényleg meg mernék csinálni ott.. mert hát az durva azért. :D A kis sztorimnak kb semmi köze a kérdésemhez, nem tervezek azzal a férfival semmit, nem képzeltem be magamnak semmit csak innen jutottak eszembe a kérdések :D
2015. jún. 22. 00:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

én soha nem iszom,

de tény hogy egy részeg pasit könnyebb ágybavinni, sőt egy részeg heteró is le tud feküdni egy fiuval

2015. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyilván oldódnak a gátlások, könnyebb nagyot mondani, hülyeséget tenni, satöbbi. Persze mondani és tenni azért más szint, nem biztos, hogy ha lenyom még két pálinkát az ipse akkor már tépi le rólad a bugyit. Persze nyilván a szándék józanon is meg van benne.
2015. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek, férfi vagy nő nagyobb a szája, amelyik kutya ugat ugye... De hát részegen bátrabb mindenki. Én 28\f vagyok, nem tudom, olyan 20 fölött inkább. De egyik haveromnak 30 körül már hosszú ideje nem volt csak 18 alatti vagy akörüli barátnője, én furcsálom, de van ilyen is.
2015. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:

19 évig nem ittam,utána 4x berúgtam,most újabb 19 évig nem tervezek.

A fejem nem tud berúgni,csak a testem és úgy mozgok,mint Jack Sparrow :D

Szóval semennyivel. Ha csak nem akaratomon kívül van...

2015. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tervezel semmit, de azért ott zümmög a bogár a füledben azóta. :D

Figyelj, szituáció függvénye. Nyilván, ha egyedülálló vagyok, és tetszik egy lány, akit azért már ismerek valamennyire, akkor miért ne, ha ő is akarná? Ha kapcsolatban vagyok, akkor tabu eleve más nő, részegen meg pláne. Nem szoktam inni eleve, alig csak alkalmakkor, de még sosem csináltam f...ságot ittasan. Szerintem egy rakás ember csak rá keni a piára, ha félreqr. Az ne mmentség.

2015. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én lefeküdtem a lánnyal akit a világon a legjobban utálok, csak mert be voltunk b.va szilveszterkor.
2015. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem változtatja meg az embert. Olcsó kifogás erre fogni az elkövetett hülyeségeket.
2015. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az alkohol tudatmódosító szer is lehet nagy mértékben, ez orvosilag igazolt.... vagyis bárki csinálhat hülyeséget alkohol hatására.


Lehet azért feküdtem le vele mert valaki másnak láttam nem? Elvileg valakit azona szilveszteri partin folyton az exem nevén szolítottam...

2015. jún. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy kis gyík vagy, az az igazság....


Barátom 33 éves és volt 17 éves csaj, akit megdugott. Jó volt neki és a csajnak is. Kapcsolat nyílván nem lett belőle, nem is várta senki.


Nem kell úgy elájulni a korkülönbségtől, mindketten nemileg érettek vagytok, akkor mi az akadály???

2015. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én bármennyire is legyek részeg az agyam a helyén van. És nem feküdnék le olyan lánnyal akivel józanul sosem.
2015. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!