Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz lány esetében nem szakad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány esetében nem szakad el könnyebben? Tabletta nem biztonságosabb elsőre?

Figyelt kérdés
Félünk, hogy elszakad, mert nagyon szűk és izgul a csaj, ezért nem nedvesedik.

2015. jún. 21. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
A gumira gondoltam, csak kimaradt...
2015. jún. 21. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gumi síkosítva van. De addig amúgy sem nagyon kellene nekikezdeni a behatolásnak, amíg nem nedves a csaj, mert szar lesz neki. Ezen a gumi valamennyit javít is, hiszen az nem tök száraz.

Tabletta biztonságos elsőre is, de minek? Szerintem az egy tartós kapcsolathoz való.

2015. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
használjatok síkosítót...
2015. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikosító és sok-sok előjáték. Amíg nem nedvesedik, addig meg meg ne próbálj behatolni, mert egy életre elmegy tőle a kedve.
2015. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól hogy szüz még nem fog elszakadni ha megfelelően használjátok
2015. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog elszakadni. Nalunk sem szakadt el szimplán sok előjáték es ha izgul is be fog nedvesedni ha jol csinálod hidd el. En is izgultam nagyon de benedvesedtem. Az elso alkalom előtt ajanlom tobbszor is az ujjazast.
2015. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!