Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon az emberek igen jelentős része nem jönne össze cigány származású emberrel?

Figyelt kérdés
És itt most nem a kulturálatlan cigányokra gondolok, hanem a teljesen normálisakra.
2015. jún. 22. 21:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
64%
én soha nem láttam normális cigányt. max a félcigány az, aki lehet normális is...
2015. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
A börtönök 83%-ban cigány elítéltek vannak. Több mint 70% cigány fiatalnak az általános iskola elvégzése is nehézséget okoz. A legtöbbje funkcionális analfabéta. Amikor a cigány önkormányzatok csak jogokat követelnek de kötelezettségekről hallani sem akarnak. Amikor már a rendőrség sem akar intézkedni mert ezzel a kisebbséggel a felső vezetés sem tud és akar mit kezdeni. Persze vannak akik azt hangoztatják hogy egy magyar is bűnöz. Igen van. Igen fennmaradó 17%. De ez is azt bizonyítja hogy a bűncselekmények nagy részét cigány származású ember követi el. A legkirívóbb adat a élet elleni bűncselekmények száma. Ebben már több mint 90% a cigány elkövetők aránya. Saját példa amit mondok. Mindenki által köztudott a kelet Magyarország nagyarányú elcigányosodása. A szüleim is itt élnek. 20 év alatt vagy vagy 30 perük volt cigányokkal és 100 fölött van a betörések száma amit ellenük követtek el. Amikor apám negyedszer találja a 15 éves cigány gyereket lopni a műhelyében és lekever neki egy pofont akkor 30-an jönnek hogy megöljék az apámat. Amikor kiérkezik a rendőrség azt nem fogják fől mi a magántulajdon csak azt hogy had verhessék meg apámat. Amikor apám megkérdezi hogy: ha én bemegyek a kertedbe cigány lopni és elkapsz akkor megölsz? A rendőr előtt jelentette ki, hogy : Igen! Amikor apám megint megkérdezte, hogy a gyereked az én magán területemre jön lopni akkor ő is szeretné ha megölnék a gyerekét? Ekkor támadni szoktak és ordítozni, hogy: megölünk paraszt magyar ha hozzá nyúlsz a gyerekhez!! És ez Magyarország több száz településén mindennapos. jogokat követel a cigányság de kötelezettségeket nem akar elfogadni. Amikor egy bírósági tárgyalásról kijöttem egy cigány elkövető ügyében és a tanúvallomások szerint már biztos volt, hogy elfogják ítélni azt ordítozta.: Parasztok, Azért van ez a sok büdös Gádzsó magyar, hogy őket/ cigányokat/ eltartsa. Ez mindent elmond. Biztos van tisztességes cigány ember. Csak nem vesszük észre őket. Annyira sok a garázda bűnöző cigány, hogy a társadalom már csak őket veszi észre. Most már érthető miért nem fog összejönni a magyar emberek nagy része cigánnyal. Nagyon sok települést sorolhatnék ahol már az együttélés nem csak egy utcában de már egy faluban sem tud megvalósulni. Van megoldás. De ezt nem a magyar társadalomnak kell megoldani azzal hogy elviselje a cigányság más kultúráját. Ezt a kultúrát nehéz elviselni, mint ahogy más országokban is látjuk miként próbálják megtisztítani tőlük a közterületet.
2015. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%
Én azért nem jönnék össze soha cigánnyal mert engem egyszerűen nem vonzanak, nem érzek semmilyen szexuális késztetést sem. Egyszerűen nem vonzódom semmilyen színesbörű emberhez. Erről nem tehetek, nem tetszenek. Nem gyűlölöm őket de soha nem tudnék férfiként tekinteni egy cigányra.
2015. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
72%
Jaja normális cigány. Sz olyan mint a heti. Mindenkinek meggyőződése, hogy létezik, de bizonyítani még senkinek sem sikerült. Mindenki maradjon a fajtájánál. Mellesleg anyátok a rasszista.
2015. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%

#12-es

Ismerősömnek betörés után a járőr súgta oda diszkréten, higy ha elkapja a mocskos cigányt, hasítsa ketté a fejét a kapával és ássa el a kertben. Mindenki jól jár.

2015. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

"Mindenki maradjon a fajtájánál."


Akkor maradok a fehéreknél és a cigányoknál is, ugyanis mi egy fajt képezünk.

2015. jún. 23. 16:58
 17/38 A kérdező kommentje:

"Mindenki jól jár."


Az illető biztos nem. És a családja sem.

És most akkor ki is a nagyobb bűnöző, a betörő, vagy a gyilkos? Remélem nem kérdés...

2015. jún. 23. 17:00
 18/38 A kérdező kommentje:

"A börtönök 83%-ban cigány elítéltek vannak. Több mint 70% cigány fiatalnak az általános iskola elvégzése is nehézséget okoz. A legkirívóbb adat a élet elleni bűncselekmények száma. Ebben már több mint 90% a cigány elkövetők aránya."


Szívesen látnék egy forrást (kuruc/palócbetyár/egyéb náci oldalak kizárva), ugyanis Mo.-n ilyen típusú felméréseket tilos csinálni. Pontosabban csak úgy lehet, ha az illetőt kérdezik meg, hogy milyen származásúnak vallja magát.

2015. jún. 23. 17:06
 19/38 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Most te kommunista cigány vagy már? :D


Több ok miatt SE.

Nekem 2 cigány csajjal volt "komolyabb" kapcsolatom.


F

2015. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

19-es vagyok


De NEM utálom a cigányokat!

2015. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!