Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha imádom a keményebb szexet?

Figyelt kérdés

Szeretem ha egy lány harapdál, esetleg lebilincsel hogy ne tudjak ellenállni, és szétkarmolássza a testemet csúnyán beszél velem, de utána én is szétharapdálhatom, leszoríthatom, esetleg nem olyan erősen de mégis egy kicsit megpofozhatom és mocskosul csúnyán beszélhetek vele.


Szerintetek ez már beteges vagy még elfogatható?


24F



2015. jún. 23. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A karmolás meg bilincselés még oké lenne.Viszont azt nem komálnám ha lek.urvázna és felpofozna :D
2015. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

egyénfüggő kinek mi jön be,szerintem nem beteges

nem vagyunk egyformák...

2015. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A karmolás, harapás oké, ösztönből jön. A lebilincselés nem tetszene. Szeretem, ha "vigyáznak rám". Egy kikötözött férfi nem ad biztonságérzetet.. És nem tetszene, ha csúnyán beszélne velem, vagy megütne. Eleve az sem tetszene, ha durván érne hozzám. Mármint így karmolna durván a férfi. Az olyan természetellenes. Nem szeretem az aggresszív, erőszakos férfiakat. Szerintem nem ez a durva szex fogalma, hogy bánt.. :)
2016. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!