Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha egy tüzelő...

Normális az ha egy tüzelő szukának a végbélnyílás és a péra között ( közelebb a pérához) kicsit keményebb a bőre?

Figyelt kérdés
Tehát amikor nem tüzel olyan puha ott, de amikor tüzel akkor olyan mintha meg lenne dagadva ott és kemény.
2015. jan. 2. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem normális, de nem akarom elképzelni, mi visz rá arra, hogy rendszeresen ott taperold a kutyát... :D
2015. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Néztem, hogy minden rendben van-e vele mert a kan kutya amikor kiengedem nyalogassa. Amúgy be van zárva amikor egyedül hagyom őket, de pisiltatáskor, etetéskor amikor én kint vagyok akkor össze vannak engedve. A kan kutya nem próbálkozik rá mászni, résen vagyok és amúgy is egy szóra szalad el onnan. Mondjuk tenyészkutya lesz a szuka mert társtulajdonban vagy a tenyésztőjével és ő mondta, hogy figyeljem meg mikor áll meg a kannak mert majd akkor kell menni a tenyészkanhoz. Viszont se ő se a kan nem akar próbálkozni. Szóval így nehéz lesz.


A kan tavasszal megy ivartalanításra, diszpláziás is és most a doki nem javasolja hidegben az ivartalanítást.


Arra nincs ötletetek, hogy honnan fogom megtudni mikor kell a tenyésztőnek szóllni???


( A kislány már 2 ország junior championja és 1x BIS győztes, iden a DP-teszt után tervezzük a folytatását a címek gyűjtésének)

2015. jan. 2. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehhez már nem értek, de amúgy miért akarod a DP teszt előtt elletni? És ha gázos? Már nem lehet akkor visszacsinálni a kölyköket...
2015. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem olyan sok eredmény hogy hű meg ha. A dp teszt elott ne legyen kölyke mert tényleg nem lehet visszacsináni
2015. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy lesz kölyke???????????????????


Azt írtam, a tenyésztő akarja, hogy nézzem meg mikor menne rá a kan. Nem mikor megy rá hanem MENNE RÁ !!!. Mert nem akar a 6. naptól a 20.ig egy németországi szállásban ülni, hogy mikor veszi majd fel a kant 2-3 év múlva....

2015. jan. 2. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:

"mondta, hogy figyeljem meg mikor áll meg a kannak mert majd akkor kell menni a tenyészkanhoz"

Ebből azért lehet arra következtetni, hogy most akarod vinni :)

2015. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor a kutya készen áll a fedezésre,akkor felpuhul a pérája. A tenyésztőd pedig, ha rád bízta a figyelést- holott teljes a sötétség ezen a vonalon nálad- vehetné a fáradtságot és némi bemutatót tarthatna neked,melyik fázisban milyen a szuka .
2015. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van kedves utolsó !!! Én a puha pérán kívül még azt olvastam, hogy rózsaszín lesz a vér. Egyébb valami?
2015. jan. 2. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszín után szinte eláll a folyás. Ha megvakarod a kutya faroktövét, amikor időben van a szuka, kissé megemeli a hátsóját és félre tartja a farkát. "felkínálja magát" :))
2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!