Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő alatt tud vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt tud vajon elmenni?

Figyelt kérdés

Megvan nekem, de barátommal alszom ma. Eddig szájjal csak előjáték részeként kényeztettem őt, általában kb. 10 perceket. Mivel szexelni nem akarok úgy, hogy megvan, arra gondoltam, hogy leszopom rendesen, amig bele nem élvez a számba. Szerinte nagyon jól csinálom orálisan, de még sosem csináltam a kielégüléséig, csak olyan volt, hogy kivertemkivertem a farkát, és a végén szájra váltottam és lenyeltem.


Kb mennyi idő, amig a szopástól elélvez olyan valaki, ha kicsit türtőzteti magát, aki amúgy képes 30-40perces meneteket lenyomni?


20L


2015. jún. 24. 07:47
 1/5 A kérdező kommentje:

*kivertem

*olyan valaki, aki ha kicsit türtőzteti magát

2015. jún. 24. 07:48
 2/5 anonim ***** válasza:
te mindig ilyen sz0pas centrikus vagy?
2015. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy jó szopástól 5 perc alatt is el tudok menni.
2015. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

30 perc? Kizárt. :D


Max 10

2015. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen változó. Nálunk legalábbis az...

Van amikor negyedórát is kibír a pasim, máskor két percet sem. Gondolom, függ attól, hogy mennyire van éppen rá(m)kattanva, mennyire csinálom jól, pillanatnyi idegállapot, fáradtság, tudomisén...

21/L

2015. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!