Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3 hét múlva szeretnénk elmenni...

3 hét múlva szeretnénk elmenni Londonba teljesen ki költözni! De 17 éves lány vagyok es en munkaközvetítőn keresztül. Lehetséges? Szállást vajon a munkaközvetítőn keresztül kapok? Ok nekem találnak munkát! Es már nem vagyok tanköteles sem!

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tipikus példája vagy a becsapható, átverhető embernek. 17 évesen, 0 végzettséggel, 0 gyakorlattal, 0 élettapasztalattal akarsz kijönni a világ egyik legdrágább városába? "Okos" lehetsz, nem mondom. 21 éves kor alatt még a rendes minimálbért sem kapod meg, pedig az sem sok, de 17 évesen meg lófüttyre sem lesz elég a béred. Hacsak nem valami román visz ki mondjuk prostinak.
2015. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
angoltudás és szakképzettség nélkül 17 éves lánynak egyfajta munkát találnak, de azt szerintem itthon is csinálhatnád...ha ez az életcélod
2015. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi hiszékeny,naiv,álmodozó,életképtelen ember vagy.......te inkább csak üljél a seggeden nyugodta,és ne menjél sehova!!mindenkinek úgy lesz a legjobb!!!!
2015. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
e gáz hogy anyummal megyek és nekünk innen el kell menni családi dolgok miatt. bocsi hogy megkérdeztem .-.-
2015. máj. 28. 11:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Angol tudás van.. gyorstalpalós szakképzéseim is és gyakorlatom is ! egy éve aktivan dolgozom
2015. máj. 28. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ milyen munkaközvetitő.

Ha magyar, vagy ugy kezdi hogy: ilyen költség olyan költség, akkor máris bukta, csak a pénzre hajtanak.

Szállást a munkaközvetitő nem fog neked keresni, az más cégre tartozik.


Ha mindenképp menni kell, először szállást találj, vigyél annyi pénzt, hogy legyen miből kifizetni szállást kaukciót, bérletet stb. Az se biztos, hogy egyből találsz munkát, ezért legyen bőven tartalék, mert ha nem tudod fizetni a szállást, egyből utcára raknak.

2015. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyar munkaközvetítővel és szállásadóval soha ne állj szóba! Átvernek, lehúznak pénzzel, koszos, zsúfolt tömegszállásokon fognak elszállásolni, 10-15 főre jut majd egy fürdőszoba. Munkát kinn keressetek, agency-kbe regisztráljatok be. Számíts rá, hogy mivel 18 alatti vagy, így rád alacsony minimálbér, 3.79 font/óra vonatkozik, nem pedig a 6.50 font, ez pedig nem sok mindenre elég, főleg Londonban nem. Anyukád mennyire beszéli a nyelvet? Milyen szakmája van? Mennyi tartalék pénzzel érkeztek?
2015. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Londonnál szinte csak élhetőbb helyek vannak Ny.Európában. Már régebben is drága volt, de az utóbbi években nagyon felmentek a lakhatàs árai. Az amit meg kapsz ezért a pénzért nagyon messze van az európaitól.
2015. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!