Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A féltékeny pasik miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékeny pasik miért mennek el sokkal gyorsabban?

Figyelt kérdés

Eddig 4 fiú volt az életemben, 2 nagyon féltékenykedős volt, másik kettő (köztük a jelenlegi párom) viszont abszolút nem.

A 2 nagyon féltékeny fiú nagyon gyorsan, 1-2 perc alatt elsült mindig, bármit is próbáltunk, viszont a 2 nem féltékenykedős akár fél-egy óráig is bírta simán, anélkül hogy elmentek volna.

Ez miért lehet?

25L



2015. jún. 24. 08:35
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
59%
sztem ez nem reprezentatív stat:)
2015. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az evolucióban keresendő, mivel a féltékeny ember veszélyben érzi a helyzetét, ezért gyorsabban fogja megtermékenyíteni a párját. Főemlősöknél ezt meg lehet figyelni. 19/f
2015. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez aztán reprezentatív, 4 mintha biztosan elég ahhoz, hogy ilyen következtetéseket vonj le. Te jó ég, mennyi unatkozó ember van... :D
2015. jún. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés.
2015. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha meg azt írom, hogy 14, akkor meg r.h.dt k.rv. vagyok.
2015. jún. 24. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért voltak féltékenyek, mert nem tudtak teljesíteni az ágyban. Nem fordítva.

Aki jó csajozó, jól tud d*gni, imádják a lányok, mindenben tökéletes, nincs oka, hogy féltékeny legyen.

2015. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

"Ha meg azt írom, hogy 14, akkor meg r.h.dt k.rv. vagyok."


Amúgy is az vagy. 😃

2015. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus női logika, az ok és okozat felcserélése. Nem a féltékeny pasik mennek el gyorsan, hanem a gyorslövetű pasik lesznek féltékenyek. Ők is érzik, hogy ez így nincs rendben, nem elégítik ki a partnerüket, természetes dolog tehát, hogy bennük van a félsz, hogy az mást fog keresni.
2015. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!