Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
a barátommal 3 éve vagyok együtt,de én nagyon féltékeny vagyok úgymond a barátaira..irritál,ha nem vagyok vele,és ő elmegy velük valahová,és nekik mindig igent mind ,nekem pedig sokszor nemet...mit tegyek,hogy a barátom hiányoljon,ha nem vagyunk együtt?és ő akarjon hozzám jönni,és ne nekem kelljen könyörögni. most is egy ilyet mond,hogy végre hogy nem vagyunk együtt 2 napot,legalább tudok a haverokkal lenni..rengeteg olyan kapcsolat van,ahol a pasi rajongásig oda van a barátnőjéért,ezt hogyan érhetném el?meg hogy a barátait hanyagolja már?
2011. nov. 9. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Változtass magadon
2011. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ma reggel is beszéltünk és azt mondta,hogy ha ma jól halad a fa pakolással otthon akkor holnap este jön hozzám,erre bejelenti hogy elmegy a haverjával pecázni 2ig,neki rögtön igent mond,engem pedig állandóan kétségek között hagy.
2011. nov. 9. 11:18
 3/21 anonim válasza:
szerintem megunt...
2011. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mit tegyél, hogy hiányoljon? Hát mondjuk elsőnek ne legyél rá betegesen féltékeny. Ezt senki nem bírja jól hosszú távon! Magadon kell változtatnod, nem a barátodat rövid pórázon tartani. A durcás, sértődékeny, "bezzeg a barátaiddal..." csajokat okkal hagyják el olyan nőkért, akik nem tulajdonukként kezelik a párjukat.

Ne azt akard elérni, hogy hanyagolja a barátait (nyilván neked is vannak barátnőid, tőled se kéri senki, hogy hanyagold őket), inkább engedd őt, hogy élje a saját életét! Minél inkább megfojtod a ragaszkodásoddal, annál inkább menekülni fog tőled.

2011. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem tudom,mert ha együtt vagyunk tök jó minden,de azt mondja h abból van már elege h mindenért dumálok neki,és mindig mondja h szeret,csak sokat vagyunk együtt,és múltkor azt mondta hogy már érezni akarja azt hogy hiányzom neki,de nyugodtan egyedül merném hagyni ha tudnám h az a 2 nap nem a haverozásról szólna
2011. nov. 9. 11:31
 6/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokat vagytok együtt. Egy kapcsolatba kell egy kis szünet, hogy hiányoljátok egymást. Így egymásra untok. Szerintem ő ezért akar téged hanyagolni egy kicsit.
2011. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy az elején ő vráta el,hogy ne járjak bnőimmel pl tópartra mert biztos bepasizok,és mivel fontos volt,én ezt megtartottam,azóta ha barátnőzök az abból áll h 1-2 csajjal dumálok a suliban,vagy van egy másik pár akivel jóban vagyunk,és velük vagyunk,de én azt akarom érezni,hogy hiányzom neki,és hogy ha nem vagyunk együtt ne rögtön haverozzon,tudom hogy nem csajozik mert nem olyan,de akinek már 3 éve van bnője kicsit változnia kell sztem,komolyodnia,más lány h tudja elérni h a pasijuk csak velük legyen? és ne csak a haverok haverok?
2011. nov. 9. 11:35
 8/21 A kérdező kommentje:
ti naponta milyen sűrűn beszéltek a barátotokkal,barátnőtőkkel telefonon?
2011. nov. 9. 11:36
 9/21 anonim válasza:
én általában msn-enen beszélek vele. de ha nem tudunk beszélni akkor este mindig felhiv egy fél órára. van hogy 1 hétig nem látjuk egymást ... nem a legjobb de ne hidd el milyen jó érzés mikor újra láthatom . :$
2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
és ő is majdnem mindennap haverozik?
2011. nov. 9. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!