Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik többségének a borotvál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik többségének a borotvált punci tetszik?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 11:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem: elsősorban a szőrös punci tetszik. F.
2015. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 DreamWeaver ***** válasza:

Vannak lányok/nők, akik szeretnek szőrteleníteni, akik máshogy nem tudják magukat elképzelni. Egyrészt, mert gyengébb a testszőrzetük, másrészt mert így szocializálódtak. Az ilyen lányokat nem lehet ráerőltetni arra, hogy ne szőrtelenítsenek. Semmi értelme. Lelki betegségekhez vezet és semmi köszönet nem lesz benne. Ezért nem érdemelnek meg sem kirekesztő, de lealacsonyító hangvételt sem.


Vannak lányok/nők, akik nem szeretnek szőrteleníteni. Millió oka lehet. Esztétikai okokból. Nőiesség-öntudat által. Egészségügyi okokból. Vagy bőrirritációk miatt. Mindegy. Az ilyen lányokat nem szabad ráerőltetni arra, hogy szőrtelenítsenek, mert ezzel nekik lesz rosszabb. És ez hitvány önzés. Önértékelési zavarokhoz fog vezetni és sok-sok fertőzéshez. És emiatt az ilyen lányok sem érdemelnek meg semmilyen megbélyegző, vagy gúnyos megjegyzést. (Zárójelben megjegyzem most hogy nyár van; állati szexi női fürdőshortokat lehet kapni, amik "mindent" takarnak)


Vannak srácok/férfiak, akik szeretik, ha egy lány szőrös. Mert ezáltal nőiesebbnek érzik/látják. Mert ez jobban felizgatja őket. Bármi oka lehet. Sokan közülük viszont kukán hallgatnak, amikor színt kellene vallaniuk a barátnő előtt. Az ilyen srácoknak fel kell vállalniuk, hogy ezt szeretik. Ez normális. És tökös dolog. Nem érdemelnek ezért kirekesztést. Önmagadtól nem szaladhatsz el! Technikailag nem lehet.


És vannak srácok/férfiak, akik álmukban is tarkopasz legelőkön futkároznak. Ezt látták kisgyerekkoruk óta. Ez rögzült be. Ez okoz örömet. Nincs ezzel semmi gond.


A feladat; pont mint dedós korunkban a készségfejlesztő játékkönyvben (de jó is volt az!!!), kössük össze a bal oszlopban látható szavakat a jobb oszlopban látható ábrákkal. :D


Az üzenet; nem megváltoztatni, hanem megtalálni kell a másikat! (És ez nemcsak szőrkérdésre vonatkozik)


Szívből kívánok mindenkinek kalandokban, élményekben és szeretetben, megbecsülésben gazdag, eredményes keresést! :)

2015. jún. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen, de azért vannak olyan is akik kimondottan a szőröset szeretik, mint ahogy én is.

36f

2015. júl. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 DreamWeaver ***** válasza:
És én is..., csak én elfogadom azt is, ha valaki nem. Ne érts félre, nem Rád utaltam. Csak a tolerancia sokaknál kihívás ezen a téren (is). :)
2015. júl. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!