Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy hogy mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hogy mikor csúnya voltam, minden jó pasit megkaphattam volna?

Figyelt kérdés
Régebben (húszas éveim eleje) csúnya pattanásos volt a bőröm, és kicsit husis alkatom volt, ráadásul a stílusom is olyan tipikus elviselhetetlen, naív tini lányos. Mégis minden ujjamra 5 pasi jutott. (Nem kell egyből azt gondolni, hogy ki is használtam a helyzetet, de már annak örültem, hogy csapják a szelet) Most sokkal szebbnek gondolom magam,szerintem az alakom is jobb, a stílusom felnőttesebb lett, és most meg észre sem vesznek.
2015. jún. 24. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, igen, most a húszas éveim végén járok.
2015. jún. 24. 18:35
 2/9 A kérdező kommentje:
Krisan9 , köszi a privátban küldött üzeneted, miszerint szánalomból k*rtak meg régebben. :) Nyugodtan írj ide , ha bármi ötlet eszedbe jut még...
2015. jún. 24. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert 20-as éveid végén jársz...ezért! Ilyenkor már jóval nehezebb párt találni hiszen a legtöbb már elkötelezte magát. Reméljük nem azok közé tartoztál akik "kik%rválkodták" magukat tini korukban és most döbbennek rá, hogy hoppá valamit nagyon elcsesztem és valakiket nagyon nem vettem eddig észre. Reméljük...

Mindenesetre nő vagy komolyan ha felmész egy társkeresőre ott mindig van férfi bázis még "válogathatsz" is. A nőknek ez könnyebb :)

2015. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor már jóval nehezebb párt találni hiszen a legtöbb már elkötelezte magát. "

Én ezt azért nem mondanám. Pont a 30-as pasikból van a legtöbb szingli. Vagy azért mert kivárt, vagy mert már elvált.

2015. jún. 24. 18:46
 5/9 menta34 ***** válasza:
pl. a te igényeid változhattak ... akik akkor kellettek azokat lehet most is megkaphatnád :)
2015. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, vagy pont azért bátortalanodtak el, mert jobban nézel ki, de lehet, hogy korral amúgy is csökken a bátorság a férfiakban. Legalábbis magamon azt veszem észre.

Én személy szerint így 30 évesen azért sem merek csajozni, mert félek a komoly elvárásoktól, én nagyjából ugyanúgy élek, mint 20 évesen. Nincs lakásom, autóm, nem akarok 1-2 éven belül megnősülni, gyereket meg pláne... Egy 30 körüli nő azért általában már igyekszik nagyon komolyan és hosszútávban gondolkodni, komolyabb elvárásai vannak.

2015. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 WhiteLabel ***** válasza:
Kíváncsi lennék hogyan nézel ki most, talán könnyebb ötletelni, de talán tényleg a te igényeid nagyobbak.
2015. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert talán változott a személyiséged nem lehet? De attól lehet csinos,csak változtál,ami nem baj,de innentől már nem vagy annyira érdekes,mint mikor még fiatalabb voltál! Nem minden a kinézeten múlik!
2015. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mégis minden ujjamra 5 pasi jutott."


Aztán felébredtél.

2015. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!