Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha látok erotikus/romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok erotikus/romantikus filmet vagy akár sex jelenetet elsírom magam. Miért van?

Figyelt kérdés

Zavart és szomorú leszek.. Már több mint 2 és fél éve senkim...18/L és szűz vagyok

Felzaklatnak az ilyen jelenetek jó nézni de ha beleélem magam nagyon akkor hirtelen pofon ként ér a tudat hogy senkim akit szeretnék..

Nem tartom magam csúnyának de szépnek se.. Amolyan átlagos...szarul esik ha egy nálam csúnyább nőnek olyan palija van hogy csak na... Hogy hogy? Valamit nagyon rosszul csinálok? Mi baj velem? Vannak barátaim eljarok szórakozni, adok magamra... Még is leszar mindenki még az is aki egy kicsit is tetszik... Felesleges bele szeretni ha ő úgy se viszonozza... UTÁLOM MAGAM EGYRE JOBBAN....



2015. jún. 24. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első része ismerős :(

18/F

2015. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked mikor kezdődött?
2015. jún. 24. 19:42
 3/9 Roadkill ***** válasza:
Ne utáld magad úgy is lesz valaki aki szeret és tisztelni fog:)Ne félj hogy nem lesz senkid én is ilyen cipőben járok 16 éves fiúként de nem adom fel a reményt és ha én nem adom fel akkor te se:).
2015. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 24. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, nem maradtál le semmiről, biztos lesz ember aki nagyon fog majd szeretni :)
2015. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem... Csak nem gáz hogy szűz vagyok? Korombeliek többsége már rég nem az... És nem akarom hogy ha össze is jönne nekem is, ellegyek dobva utána. Mint azt szokás csinálni...
2015. jún. 24. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél szomorú, nem maradsz le semmiről, hidd el. :)

Én 21 éves vagyok, nekem kb 3 éve nincs senkim, bár ez egy 1 tudatos döntés és nem is zavar különösebben, na mindegy nem is ez a lényeg, bár azt én is kikerekedett szemmel csodálom mikor tőlem sokkal rondább csajoknak elég jó pasijuk van.. (nem, nem vagyok beképzelt, nem sértésből írtam)


Ami fontos, hogy NE utáld magad, mert miért is tennéd? Egyszer úgyis eljön a te időd, nem fogsz lemaradni semmiről.


Ja és azt semmiképp ne érezd gáznak és ne szégyelld, hogy szűz vagy, inkább legyél rá büszke, a szégyenkezést hagyd meg azoknak a tinir*biknek, akik 13-4 évesen már túl vannak mindenen. ;) Na nekik van okuk szégyenkezésre, neked nincs.!

Fel a fejjel.

2015. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz 18 évesen hogy szűz vagy, nyugodtan nézz szét az olyan kérdések között itt gyakorin akár hogy ki hány éves korában veszítette el a szüzességét, a legtöbben 18-25 között :)
2015. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:) Direkt nem olvasok ilyeneket.... Nem fájditom a szívem hogy mindenkinek van valakije...
2015. jún. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!