Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan romantikus/e...

Ajánlanátok olyan romantikus/erotikus könyveket, ahol a pár egyik tagjának sincs rejtélyes, meggyötört múltja?

Figyelt kérdés
A fentiek persze meg tudják dobni a sztorit, de újabban olyan sok van belőlük a piacon, hogy ráuntam erre a szálra. Most jobban szeretnék hétköznapibb emberekről olvasni.

2015. máj. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehezet kértél. :) A legtöbb ilyen történetben valakinek mindig van valami bibi a múltával, különben miről szólna a könyv? :D Az az író, aki 300-400 oldalon keresztül fenn tudja tartani az olvasó érdeklődését azzal, hogy minden frankó, semmi dráma, az egy zseni!

De még körülnézek a könyvespolcomon, hátha találok olyat, ami megfelelne. :)

Miket olvastál mostanában?

2015. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, a Gyönyörű Roh*dékban (fennakadt a trágárságszűrőn, elnézést) egyiknek sincs ilyen múltja.:)
2015. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a Gyönyörű idegenben sincs. :)
2015. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, körülnéztem. Amit az előző két válaszoló írt, azt én is javasolni akartam, illetve még találtam egyet, Alice Clayton: Faldöngető . Nem mostanában olvastam, de arra emlékszem, hogy egy könnyed, szórakoztató történet. :)
2015. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy miket olvastam legutóbb? Huh...Az Up in the air, a Gabriel, a Crossfire és természetesen a Fifty Shades-trilógiákat. A Gyönyörűt sajnos nem találom se magyarul, se angolul online.:( Mindenesetre köszönöm a tippeket, jöhetnek még!
2015. máj. 7. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha privibe átküldöd az e-mail címed, akkor át tudom küldeni mindkét Gyönyörűt magyarul. :))
2015. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Faldöngető tényleg nagyon jó volt, annyi a "meggyötört" múlt, hogy egy gyorstüzelő srác után a csajnak nem volt orgazmusa, de ez nem túl nagy probléma.
2015. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!