Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együttlét után már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttlét után már "szerelmem, életem", és hasonlók a pasi szájából. Ez normális?

Figyelt kérdés

Idősebb nálam pár évvel és félig-török (tudom, hogy a török pasik nagyon tudnak udvarolni), nem ismerjük egymást régóta, de már az első szexünk után (ami három nap után volt) is megragadt bennem ez. Másnap ágyba hozta a reggelit, szerelmem, életem, egyetlenem, stb. Néha meg teljesen úgy viselkedik velem mintha kb. a k.urvája lennék, csak úgy hív, "kiscica" (ami nagyon lealacsonyító szerintem), nyílt utcán fogdos, meg élvezi hogy alárendelt szerepben vagyok. (Már csak azért is mert idősebb nálam) Van hogy szex közben is rájön az irányitásmánia, ha úgy csinálok valamkt ahogy akarja, akkor "jó kislány", meg hasonlók, aztán meg magához húz, odabújik, "szerelmem, kicsim", stb..


Egy ilyen pasi ilyen viselkedéssel mit akar?



2015. jún. 24. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Alahu akbar kicsim <3
2015. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A törökök már csak ilyenek..
2015. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A muszlimoknak alapból minden lefátylazatlan nő prosti. Mivel te ennek ellenére pénzt nem kérsz, úgy gondolja h valamit mégis adnia kéne neked, így nyálas szavakkal "fizet ki" téged. Mikor pedig úgy érzi, hogy kifizetett, úgy bánik veled ahogy az ember a megvett nőkkel szokott.
2015. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A harmadik valaszolo tokeletesenkifejtette. Egy torokkel nem szabad kezdeni mert minden not k*rv*n*k nez es alaptermeszetebol meg veri is oket csak ido kerdese mikor nem leszel jo kislany...
2015. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszolónak igaza van.

Vigyázz vele mert rafináltak, és miután "örök hűséget" fogadtok, a csicskájának fog tekinteni.

2015. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Három nap után lefeküdtél vele. CSodálod, hogy úgy viselkedik veled, mintha a k*rvája lennél?
2015. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem azon csodálkozom, le is írtam.
2015. jún. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!