Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szex nélkül képes normális/bol...

Solitude92 kérdése:

Szex nélkül képes normális/boldog/teljes értékű életet élni egy férfi?

Figyelt kérdés

Már másfél éve nem voltam nővel és nem is látok rá esélyt, hogy leszek, mert csak normális kapcsolatba szeretnék belemenni, ami meg nem akar összejönni. Aki hasonló cipőben jár, hogy vagytok ezzel és mennyi ideje nem voltatok mással?

22F



2015. máj. 4. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, a nőnek is szüksége vsn rá
2015. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Dreed ***** válasza:
68%
Próbáltam. Bár 1 hónapig sem ment.. Kizárt hogy működne.
2015. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ideig-óráig működik, de aztán valahogy már a sör sem ízlik annyira.
2015. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve?

Én ugyanennyi idős vagyok, és még soha nem jöttem össze nővel...

2015. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Én nekem is volt már ennyi és tényleg rossz, de becsülendő, hogy férfi létedre nem rohansz bele egy egy éjszakásba hanem megvárod még lesz komoly:)


20L

2015. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most ezen mi a becsülendő? Mi abban a jó, hogy kihagyja?
2015. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló cipőben jártam a 2. év végén amit nő nélkül töltöttem az már szinte fájdalmas volt de lekötöttem magam és aztán jött valaki akibe beleszerettem és így utólag azt mondom hogy megérte várni
2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, mit nyalsz a kérdezőnek?! Nem kell az álszent válasz! Ezzel csak megerősíted a beteg hitében! Így nem lesz csaja sosem! Sosem kapja össze magát! Nem egy kislánnyal beszélsz, felfogtad?!
2015. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#2: De aki nem csajozós típus az nem tud mit csinálni vele


#4: A kérdés az, hogy így is boldog vagy-e. :)


#5: Hát rendben, de ez a becsülendő szó jelentése már kezd átfogalmazódni bennem, miszerint aki nem képes vagy nem akar (normális morális tudattal bír) komoly kapcsolaton kívül senkivel sem lefeküdni arra aggassuk a becsületes szót, de közben mindenki tudja, hogy valójában meg szar már neki... :) Szóval főleg ebben a világban mit is ér a becsület? Maximum csak az egyén számára ér valamit ez a szó és viselkedés, ha ő tényleg így akar élni és ez a normája.

2015. máj. 4. 22:31
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A #8 as kemény!
2015. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!