Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratommal ki szeretnenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal ki szeretnenk probalni, hogyan?

Figyelt kérdés

analis szexet szeretnek a baratommal, izgat a dolog. elotte nehany oraval nem akarok enni, plusz szeretnek beontest is magamnak, hogy ne adodjon kellemetlen helyzet. korhazban mar kaptam beontest, de hazilag hogyan kell megcsinalni magamnak? valamint a sok sikosito melle tudnatok ajanlani valamit, hogy ne nagyon fajjon elsore, es elvezzem, hogy eletemben eloszor remelhetoleg rendesen fenekbe fognak rakni?


20L


2015. jún. 24. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A beöntést így csináld:


[link]

2015. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekunk nagy zuhanyrozsank van, azt nem tudom betolni a fenekembe :D
2015. jún. 24. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor leveszed,aztán csak a slagot dugod föl,se gyenge vízsugárral kimosod a végbeled....
2015. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj istenem :) ennyire nem kell túlreagálni a dolgot , egyél igyál nyugodtan , a biztonság kedvéért annyi hogy előtte nem árt h ha elmész wc re de ha nem az se világkatasztrófa. Sikosítót használjatok azért először nem tudm neked mennyire fájna, mert nekem elég volt a guminak a sikosítója vagy pedig a barátom annyira nedves volt hogy az elég volt mert nem fájt.. de fölös kiöntés meg beöntés :D nyugi nem lesz semmi gáz
2015. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Nem kell semmilyen beöntés.

Mi nem szoktuk és semmiféle kellemetlen helyzet nem adódott még.

Mi még síkosítót sem szoktunk használni. Babaolaj vagy testápoló vagy csak simán benyálazom a partnerem. Persze azt bőséggel. :)

Ha a srác figyel rád és óvatos, nem hogy fájni nem fog, de ...... :)

Írd meg, hogy sikerült.


35/F

2015. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!