Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam meg anyuéknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg anyuéknak, hogy szeretnék tablettát szedni? Már több mint 4 hónapja együtt vagyunk a barátommal, és mindketten nagyon szeretnénk . Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 22:03
1 2
 1/15 -=Koldus=- ***** válasza:
Kor?
2012. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Szedjed nyugodtan!

Tedd tönkre a szervezeted ahogy kényelmes. Mostmár a barátodnak kényelmesebb lesz a szex. Ohh és ne felejtsd el ,hogy a tabletta nem 100% os..

2012. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 -=Koldus=- ***** válasza:
Akárcsak a gumi...
2012. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Eléjük állsz és elmondod vagy elintézed egyedül.

Ha a szexhez elég érett és felnőtt vagy akkor ehhez is.

2012. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
istenem, miért kell leszólni hogy tablettát akar szedni... Az eszetekbe sem jut, hogy kényelmetlennek találják az óvszert? Egyébként csak állj elé, és mond meg neki, hogy beszélgettél a barátoddal, és arra jutottatok, hogy gyógyszert szeretnél szedni, mert jobban éreznétek magatokat, meg kényelmesebb lenne, mond, hogy féltek hogy elszakad a gumi, meg állandóan paráztok :D én ezt csináltam... először nem nagyon hajlott a dologra, aztán megengedte! az már a sors fintora, hogy közben a vérvételen kiderült, hogy nem szedhetek gyógyszert, most a hüvelygyűrűt próbálom ki
2012. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22:38 Akkor csináltak vérvételt mikor már baj volt? Vagy gyógyszer felírást előtt? Mert nagyon kevés helyen csinálnak vizsgálatot felírás előtt.
2012. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
gyógyszer felírása előtt! szigorúan! Egy orvos nem is írhatná fel úgy a gyógyszert, ha előtte nem küldött el vérvételre, meg nem csinált meg minden szükséges vizsgálatot... Nem is értem, hogy miért fordul ez elő sok orvos esetében. Ha engem nem küldött volna el, akkor nem derült volna ki, hogy májproblémám van, és ha szedtem volna a gyógyszert, akkor megnézhettem volna magam egy év után....
2012. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

A tabletta akkor nm 100%-os amikor az orvos egy analfabéta.... és nem azt kérdezte hogy mit szedjen hanem hogy hogy mondja el a szüleinek.

Állj eléjük és mondd el kerek perec. főleg ha elmúltál már 16. az alatt nem szívesen adnak az orvosok sem

2012. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
16 és fél vagyok.. Lehet, sőt tudom, hogy bolondnak fogtok tartani, hogy ilyen korán.. De tényleg így érezzük jobbnak és kényelmesebbnek.. Egyébként köszi a válaszokat.. Nagyon félek, hogy mit mondanak vajon, de egyszer túl kell lennem rajta.. :( :)
2012. okt. 31. 23:17
 10/15 A kérdező kommentje:
22:38 --> te hány évesen mondtad el?
2012. okt. 31. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!