Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ázsiai csajjal magyar létére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai csajjal magyar létére összejött már valakinek?

Figyelt kérdés
Mesélne róla, hogy mivel jobb, vagy rosszabb velük, vagy nincs különbség?

2015. jún. 25. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
en bevernem egyszer egynek persze nem a fius kinezetueknek
2015. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én voltam tájföldön és ott voltam egy nagyon szép lányal

hát annnyival volt másabb ,hogy hevesebb volt a lány, meg kisebb a magaságuk meg ,nagyon jól csókolnak én szivesen választanék ázsiai lányt :)

2015. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is volt,többször,csak egy dolog idegesített,mikor felizgulnak iszonyú vinyyogó hangot adnak.Különben nagyon jók az ágyban!!!
2015. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kulonbseg? Keresztben van a puncijuk, nem hosszaban. :)
2015. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tájföldön én is voltam már, de annyira sok a pasi beöltözve, hogy már félsz csak csajokra ránézni, nehogy pasi legyen. Amúgy nekem annyira nem jönnek be.
2015. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-est írni akartam, h ezt már hallottam, ne írjátok, de mindegy, kell egy ilyen válasz is. :)
2015. jún. 25. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyien kurv.znak tajfoldon a gyksok kozul?:O amugy enis mennek egyszer.
2015. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak 50%-ig. :-))
2015. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem europai a pasim es nem nem adok ki vinyoggo hangot. Kulonbseget en is kerdeztem a paromtol a legelso amit rolam modott h joval szukebb vagyok. Ami lehet nem a vervonal miatt van de vele ezt is tapasztalta. A masik ami szinten nem csak azsiaiakra vonatkozik h nyiott vagyok es bevallalos.
2015. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!