Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek? A legjobb gyerekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? A legjobb gyerekkori barátom - lány- összejött egy férfivel aki hizlalja. Nagyon félek hogy halálba fogja hizlalni, ugyanis a barátnőm nagyon kövér. Mit tehetek az érdekében? Itt nem 80-100 kilóról van szó!

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedett vele, már akkor 140 kiló volt, és próbálkozott előtte fogyni. Én mindenben támogattam, segítettem, ő is tudta hogy életveszélyben van, ugyanis nem kap levegőt. emiatt mentolos izéket szed hogy kapjon, de pl háton feküdni se sokat tud, mert fullad. na most ő amúgy egy szép arcú lány, és egy nagyon kedves személyiség, aki mellesleg nem is buta! Azonban nagyon szeretet hiányos, és ez a féreg ezt kihasználja. ez az ember BETEG! Megnéztem egyszer az előzményeit a gyereknek amikor is véletlen olyan helyzetbe kerültem hogy be tudtam menni a szobájába,és a gép nyitva volt. ilyen 200 kilós embernek nem nevezhető nőket néz. Nos a barátnőm most 160 kiló és egyre rosszabbul fest. felhoztam neki hogy mit találtam és hogy ez az ember nem őt szereti, hanem a háját. ezt kérdőre vonta a gyereknél de az letagadta és eltüntette a böngészési előzményeit, majd tegnap felhívott telefonon hogy kibelez ha még egyszer próbálkozom. amúgy nem tudom mit képzel a 70 kilójával és a 185 centijével hozzám aki 176 centi és 88 kiló - izom-... de sebaj.... nem fogom széjjelütni mert akkor biztos vesztem a barátnőmet, de így meg másképp fogom elveszíteni már alsó óta ismerem, és még nagyon fiatal! 25 éves! help?


26F



2015. jún. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd nem képes észbe kapni,tök mindegy te mit csinálsz.
2015. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a lány ennyire szerelmes, akkor valóban nem sokat tehetsz. Próbálkozhatsz beszelni vele, hogy ez életveszélyes, hátha belátja, es visszafogja magát.


Fizikai erőszakba, vagy ilyesmibe ne menj bele, azzal csak elveszíted. A szemét kéne felnyitni, hogy ne hízzon tovább, ezt ne tegye! S ha a pasi ezt nem fogadja el, akkor nem is szereti!

Amúgy ez a súly nem normális, nincs hormonzavara?

2015. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom ismered-e a szüleit, ha igen beszélj velük és ők hívják el egy olyan helyre ahol a pasija nincs ott és a lány sem tud róla, hogy pontosan mi lesz. Hívj össze pár embert akit a lány szeret, ismer, megbízik benne (barátok, család, bárki) és mindannyian mondjátok el, hogy ez így nem mehet tovább, és hogy szeretitek őt és féltitek, mert tönkremegy ebben a kapcsolatban.
2015. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!