Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek ezzel a csajjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismertem meg egy párszor lefeküdtem utána.Tegnap filmet néztünk és csak úgy spontán megkérdezte,hogy szeretném-e ha kiverné mivel pont havija van és nem lehet több.Meglepett a kérdés,de természetesen nem tiltakoztam.Mikor már éppen azon a ponton voltam,hogy elélvezek elvette a kezét és csak úgy kicsordogált a sperma,de nem élveztem el rendesen.Második nekifutásra tovább húzta a dolgot,de a végén ugyanazt csinálta.Azt mondta,hogy míg havija van ezt csinálja,hogy majd mikor letudunk feküdni akkor jobban kívánjam.Ez nem beteges egy kicsit?Nem akarok szakítani ezért mivel nagyon az esetem a csaj és az ágyban egyszerűen mesés.Találkoztatok már hasonló dologgal?
2015. jún. 25. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy picit beteges dolog. Akk vagyne nyuljon hozzad vagy akk vegezze el rendesen azt amibe bele kezd!!! 23N
2015. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
játszik veled, húz. Sok pasi a fél karját oda adná ilyen csajért.
2015. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne egy erős domináns hajlam. Szereti kontrollálni, hogy mikor és hogyan élvezel. Talán még az is izgatja, hogy látja, ahogy szenvedsz. De az biztos, hogy utána rendesen fogod kívánni. Ha elmúlt a havi ne kíméld, adj neki keményen, szerintem elég jó estétek lesz.
2015. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is szoktam kihúzni a dolgot a páromnál...de utána nagyon kívánja és kapok is rendesen...persze nem mindig csinálom :)
2015. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!