Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Egy osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Egy osztálytársammal már összejövőben voltunk, erre egyik nap kaptam a hírt, hogy smárolt egy csajjal.

Figyelt kérdés
Úgy csinál, mintha semmi sem történt volna, én meg nem tudom mit csináljak, mert eléggé nyomul, és remekül szórakozik eközben... szóval HELP!

2014. febr. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok és most nem tudom, melyikünket használ ki. De talán mindkettőnket. Szerintem beszéld meg vele nyíltan. És majd ő megmondja, hogy valójában mi van. Vagy nem. Mindenesetre ha mással smárolt, hát nem tudom. Lehethogy pasiknál megesik, úgyis olyan idióták, de én ha szeretek valakit, akkor nem smárolok mással...
2014. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elso szabaly : Sose gyere ossze osztalytarssal!!
2014. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem probald meg megbeszelni vele es ha nem ad egyenes valaszt, akk sztem hagyd. Mert akkor szinte tuti h nem csak egy alkalomrol volt szo... :/
2015. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!