Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elvárás a popsi-szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a popsi-szex a férfiaknál?

Figyelt kérdés

én már kipróbáltam, de nem jött be. Nem is szeretném többször, de itt azt látom, hogy nagy elvárás.

Szeretem, ha a pasi domináns, csak az a baj (csak nekem baj, tudom :D ), hogy ehhez általában hozzákapcsolódik, hogy a pasi akarja az anált.

Mennyi esélyem van rá, hogy találok olyan domináns pasit, akinél ez nem alapkövetelmény?



2015. jún. 25. 09:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem várok el ilyet. Sőt!

21/F

2015. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
van ra esely ne izgulj. van akinek egyaltalan nem ingere!. pl nekme se
2015. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Igen sok ferfi szereti! De ha te nem akarod es a ferfi igen akk az nem erdemel meg teged! :) 23N
2015. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

mlyen feminista duma már ez,h nem érdemli meg a nőt a pasi, ha a pasi anált akar....

ideje, hogy a nők kicsit leszálljanak a magas lóról.

mi az,h a nő elzárkózik a szex elől?

2015. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem, de semmit sem erőltetek. Ha a lány nem akarja, akkor nem is fogom csinálni.
2015. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
62%

A férfiak 10000%-a csak, CSAK seggbe akarja, igen.

25/F

2015. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Én lemondok róla ha egy nőtől máshogyan többet kapok!
2015. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Béla1977 ***** válasza:
100%
Én nem szeretem..jobb a punci...
2015. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4- én pont, hogy nem zárkóznék el a szex elől, de ha tudom, hogy előbb-utóbb fogja kérni tőlem az anált, amit én nem tudok megadni neki, akkor pont ezért fogom rosszul érezni magam, mert nem vagyok elég jó neki. És szerintem a #3-as azt akarta ezzel mondani, hogyha rám erőlteti, akkor nem illünk össze.

A többieknek köszönöm a választ! Ezen kívül elég sok mindenben benne vagyok. :) Az orált például imádom. Csak tudom, hogy férfinak az orál meg a punci nem elég, de látom, vannak kivételek! :)

2015. jún. 25. 10:46
 10/20 Noren1989 ***** válasza:

Akkor meg az első héten megmondod, h te nem akarod, soha, azt kész. Ennek fényében majd mérlegel az illető.

#6os voltam, az előző válaszom irónia volt, természetesen.

2015. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!