Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok elvárás külsőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok elvárás külsőre?

Figyelt kérdés

- szép arc (ugyebár ez szubjektív)


- látszódjön a mellén, hogy hat rá a gravitáció [18+] pl: [link]


- legyen aránytalanul nagy feneke a derekához képest [18+] pl: [link]


Nyilván sok fontos belső tulajdonság is van, amiket most nem sorolnék órákig. Mit gondoltok? Van még srác, akinek hasonlít az enyémre az ízlése?:D



2014. nov. 26. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Egy fiú vagy aki konkurenciát keres vagy egy lány vagy aki fiú álarc mögé bújva akarja csekkolni az alkatát?
2014. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt már neked barátnőd? Nem is lesz:D
2014. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez amit linkeltél hol aránytalanul nagy fenék?
2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen nagy, természetes melleket szeretem (ezzel nagyon sokan vagyunk így), csak annyi a különbség, hogy engem a feneke szinte egyáltalán nem érdekel.
2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokaknak az. De ennél nagyobbat is kereshetek az se zavarna.:D
2014. nov. 26. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok...nekem inkább az ilyen vékony, modell alkat csajok jönnek be, aztán egyszer szexeltem egy nagyobb fenekűvel(kisebb, mint amit linkeltél, de azért volt benne anyag)...meg kell hagyni: irtó jó volt :P
2014. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetszik a leírásod, az én ízlésem is hasonló. De hogy sok-e ennyi elvárás, az attól függ, hogy te hogy nézel ki.
2014. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Igen, az ennél még nagyobb melleket még jobban szeretem, minél nagyobb annál gyönyörűbbek a természetes mellek szerintem. Felső határ szinte nincs!:D
2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!