Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti randiznátok/járnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok/járnátok egy prostituálttal?

Figyelt kérdés

6 évig párkapcsolatban éltem 1 éve vége bárkivel elkezdtem kapcsolatot kiépíteni meg untam nem érdekeltek nem léptünk egyről a kettőre. Eddig 3 alkalommal voltam a lánynál először hirtelen felindulásból, de nagyon pozitívat csalódtam.


Igazából tudom, hogy csak illúzió a kedvessége, törődése stb. De tényleg nagyon kedvesnek szépnek meg úgy mindennek tartom. Nem tudom mennyire rendelkezhetek 0 érzelmi intelligenciával vagy vagyok lelki nyomorék, ha már azon gondolkozok, hogy szívesen meghívnám valahova vagy ilyesmi ?! :D


Szerintetek sok ilyen ajánlatot kapna ? Illetve lenézne és nyomoréknak tartana mivel tudja magáról, hogy mivel foglalkozik és egy épelméjű ember aki ráadásul a vendége meg sem kéne fordulni a fejemben ? :D



2015. jún. 26. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
És téged nem zavarna az amivel ő foglalkozik? Nem keltene benned féltékenységet? Szerintem csak úgy sülhet ki jó a dologból ha érted abbahagyja amit csinál, és megpróbál valami más megélhetőség után nézni. De erre gyanítom kicsi az esély.
2015. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2015. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, illúzió, és álom, szerintem napi három ilyen ajánlatot kap.

Engem alapból nem zavarni a prostizás, de nálad teljesen más téma van, nálad csak reménykedsz, hogy elmegy veled randizni, még a zavarás fázistól messze jársz.

2015. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól függ menyit kér érte...
2015. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Engem alapból nem zavarni a prostizás, de nálad teljesen más téma van, nálad csak reménykedsz, hogy elmegy veled randizni, még a zavarás fázistól messze jársz.


Nem teljesen tudom kivenni mit írtál igazából ezzel :D Hogy téged nem zavar a prostizás és az sem, hogy én reménykedem ? :D



Am én már régebben is elgondolkoztam rajta, ha úgy van lehet képes lennék összejönni egy prostival. Meg teljesen furcsa, hogy másokkal is feküdtem össze ebben az 1 éves egyedül létem során, de van akinek a telefonszámát sem kértem el utána. Szóval ja gondolom jól csinálja a lelki részét a dolognak, de akkor is megfordult a dolog a fejemben. Viszont, ha azt nézem, hogy Ő is nő nem lehet, hogy akár még jól is esne neki ilyesmi közeledés magánszemély részről ? :D Ha azt nézem a boltos lányt is elhívhatja egy vásárlója randizni és ismerek is egy párt akik így jöttek össze :D

2015. jún. 26. 11:41
 6/18 TheCruve ***** válasza:
És ha haza viszi a munkát? :D
2015. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezzel vigyázni kell, mert nem egyszer olvastam, hogy sok csaj kicsit udvarolgat és elcsábítja a vendégeit, hogy visszajárjanak. Közben meg színjáték az egész. Volt hogy még randizni is elmegy velük.


Nagyritkán persze össze is jöhet, de ne feledd, hogy rengeteget keres, és nem fogja ezt feladni egykönnyen a kedvedért. Vagy kap majd hirtelen egy professzori állást a Stanford Nukleáris Fizika tanszéken?


Ha egy ideig el tudod tartani, fenn tudod nála tartani az életszínvonalat, esetleg keresett félretett már annyit, hogy nyisson egy műkörmös boltot és kilépjen a körből, akkor szerencséd volt... de próbálj meg inkább nem belészeretni. Nagyon ráfaraghatsz.

2015. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

És, ha nem kérem tőle, hogy fejezze be ? :D


Így is úgy is hozzá járnék egyébként valamilyen szinten azért érzelmesebb ember vagyok nagyon nagyon izgulok új emberek közelében nem, hogy ha ilyesmiről van szó szóval, ha randizna velem, ha nem továbbra is hozzá járnék :D

2015. jún. 26. 12:01
 9/18 TheCruve ***** válasza:
Te hülye vagy :D
2015. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább az, hogy Ő lenne-e olyan hülye, hogy eljön velem ? :DD
2015. jún. 26. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!