Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy olyan férfival, aki helyes ugyan, de látható, hogy "nem hasonlóak a céljaitok? "

Figyelt kérdés
Tehát, az utcán szólít le mondjuk, és látszik a férfin, hogy az általános iskolát járta ki kb, míg te egyetemista vagy?
2015. jún. 11. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ellenben olyannal igen, aki nem helyes, de hasonlóak a céljaink.
2015. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Magasak az elvárásaim, és ez az életkorral kezdődik.
2015. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Diplomás vagyok, így az az elvárásom, hogy a párom is rendelkezzen felsőfokú végzettséggel(vagy legyen folyamatban). Nem, nem randiznék vele.
2015. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Próbálkoztam, maga volt a tragédia. Én egyetemen, ő három műszakban. 8 hónapig húztuk. Ez alatt próbáltam rávenni arra, hogy tanuljon, képezze magát, hogy előrébb jusson, de őt nem érdekelte. Vége lett, mert nem éreztem, hogy lenne bármi közös célunk. Nekem az iylen hozzáállás nem férfias. Azóta eltelt kb. 7-8 év, azóta is három műszakozik, csak már 3 gyereke is lett, és gondolom beledöglik, hogy eltartsa őket. Ő tudja, ha neki ez jó, nekem mindegy. Én tanulok még most is, többet és többet. Nyílik ki a világ, a lehetőségek, sorolhatnám.
2015. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem randiznék vele. Akin messziről látszik, hogy az általánosnál leragadt legjobb esetben is, az valószínűleg nem üti meg nálam a mércét műveltség, érdeklődési körök, intelligencia szintjén. Hiába helyes, nem érdekel, ha nem tud egy rendesen megfogalmazott mondatot kinyögni nyelvtani hibák nélkül. És a legtöbb ember, aki korombeli és ezen a szinten ragadt le, az a legjobb jóindulattal sem nevezhető kultúrált, művelt és intelligens embernek. Nyilván van olyan is, de azon meg nem látszik, hogy az általános járta ki, és ennél megállt a tudomány.
2015. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

"Diplomás vagyok, így az az elvárásom, hogy a párom is rendelkezzen felsőfokú végzettséggel"


És ha neked puncid van, azt is elvárod, hogy pasidnak is puncija legyen?

Mellesleg a diploma az mérnök, infós, vagy orvos, esetleg gyógyszerész, ha nem ilyened van, inkább maradj csendben...

2015. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6 Villamosmérnök és gazdaságinformatikus vagyok.


#3

2015. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Azért mindenekelőtt arra kíváncsi lennék, honnan látszik, hogy csak az általánost járta ki abból, ha leszólít az utcán? Vagy az miből LÁTHATÓ, hogy nem hasonlók a célok?
2015. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 17:54

Na, azért!

2015. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem az iskolázottság annyira nem számít,sokkal többet ér az ki mit vesz el az élettől.Ki kit tapos el az útjából :D én pl nem tudok tisztelni valakit,és nem is fogok soha azért mert elvégez egy iskolát,mit számít az? főleg egy nőt,már bocs

mert azt vettem észre sokukon egyáltalán nem észrevehető.....bár okosabbak lennének az embere akik tanultak,de nagyon nem ez van,max az arcuk nő.


egyébként meg a végzettségedről hazudhatsz amíg érzelmi szálakkal nem bolondítod magadba :D

aztán meg elfogadja kénytelen lesz.


de ez csak tipp trükk


ha nem megy az egyenes úton,hát vágj utat magad,ez az élet.

Az igazán kivételes ember bárhol az lesz,bárhol maga alá szorít bárkit mindentől függetlenül :D és mindenhol győztesként vonul


és ez ami kiemel mások közül.


na de ezek csak érdekességek.

2015. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!