Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek összejött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek összejött szűz lánnyal? Mennyi időt szántatok rá?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja próbálkozok egy szűz csajnál, mindig azt mondja hogy ő is nagyon akarja, de amikor vetkőzésnél és simogatásnál tovább kéne lépni akkor mindig leállít hogy nem megy neki. Meddig érdemes várni?
2015. jún. 26. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Semeddig ha nem megy akkor ne eröltesd !!! Inkább keress egy olyan csajt akinek megy ...
2015. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

én szűz vagyok, és az a pasi aki nem képes várni, az menjen a ...-ba

nálam minimum egy év együttjárás kell, hogy szeretkezzek a sráccal, nem az vagyok aki csak úgy szexelget mindenkivel

ja és szupernagy elvárásaim vannak

(eddig 2 fiunak sikerült teljesítenie a sok közül)

31 vagyok

2015. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 norbi544 válasza:
31 évesen szűz? csak én értem félre, vagy ez a horoszkópod?
2015. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rám kb 1,5 évet várt a barátom, mert nem szerettem volna már 15 évesen csinálni, viszont minden másban benne voltam, kivéve a szexet

16L21F

2015. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2

Te vagy kamuzol, vagy ritka nagy debil vagy. Utóbbi esetben megértem miért vagy szűz.

Kérdező te meg keress egy igazi nőt, aki tudja mit akar ne egy nyávogós tinip...csát, aki hülyének néz, aztán egy buliban egy feles után megdugatja magát az első tahóval, akit öt perce ismer.

2015. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem most fog a közeljövőben :D olyan 3 napot szántam rá
2015. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 szűzzel voltam, 2-3hónapot vártam rájuk

Igazából a másodikról a harmadik bázisra nehéz eljutni, tehát az orálig.

2015. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam mar, nem is egyel. En azt tanacsoltam nekik, ha szegyenlosek, akkor varjanak pucerra vetkozve az agyban, es igy ismerkedjunk, olelkezzunk, tapizzuk egymast. Nagyon bejott nekik, beindultak igazan, aztan jott a tobbi magatol. :D
2015. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 hónap

18L 20F

2015. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!